AmelYouMe – biżuteria, która odzwierciedla osobowość

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

 

https://amelyoume.pl/

 

Na początek producent o swojej biżuterii:

Marka AmelYouMe powstała z potrzeby stworzenia biżuterii, która pokona trendy i chwilowe fascynacje. Biżuterii, która doskonale uzupełni Twoje stylizacje, te oficjalne, i te codzienne. Wierzymy, że ozdoby, które nosisz na co dzień, powinny współgrać z Twoją osobowością, a nic nie podkreśli jej tak doskonale, jak kamienie szlachetne. Moc pochodząca z naturalnych materiałów może też wesprzeć Cię w Twojej codzienności – dodać pozytywnej energii, wprowadzić równowagę, przypomnieć co jest dla Ciebie ważne.

 

Poniżej wybrana piękna biżuteria AmelYouMe – opisy i zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

 

KOLCZYKI Z KAMIENI NATURALNYCH SZLACHETNYCH TURMALINU I PERŁY

https://amelyoume.pl/produkt/kolczyki-z-kamieni-naturalnych-szlachetnych-turmalinu-i-perly/

 

NASZYJNIK Z KAMIENI NATURALNYCH CZARNEGO TURMALINU I KWARCU

https://amelyoume.pl/produkt/naszyjnik-z-kamieni-naturalnych-czarnego-turmalinu-i-kwarcu-2/

BRANSOLETKA DAMSKA LAPIS LAZULI I KAMIEŃ SŁONECZNY

https://amelyoume.pl/produkt/bransoletka-damska-lapis-lazuli-i-kamien-sloneczny/

Bransoletka wykonana jest z połączenia przepięknego, niebieskiego Lapis Lazuli i Kamienia Słonecznego. Elementami ozdobnymi są kostki srebrne z symbolem serca próby 925 pozłacanej 24 karatowym złotem oraz zawieszka.

Kiedy patrzę na tę bransoletkę, przychodzą mi do głowy takie słowa jak subtelność, kobiecość, wdzięk.  Bransoletka pięknie się układa na nadgarstku, nosi się ją bardzo wygodnie. Dla mnie to bransoletka na co dzień, z którą teraz się nie rozstaję:) Bransoletka jest świetnie wykonana, z największą dbałością o szczegóły. Uwielbiam ją za to, jak w sposób bardzo nieoczywisty potrafi podkreślić piękno kobiety. Połączenie delikatnego odcienia kamienia słonecznego z żywym Lapis Lazuli sprawia, że bransoletka jest tak ciekawa!

Polecam!