Maleo – niepowtarzalna biżuteria

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Jesienna szaruga to doskonały czas na dodanie sobie stylu i blasku za pomocą pięknych dodatków… a najlepsza w tym celu jest oczywiście biżuteria!

Zapraszam dzisiaj do przeglądu cudownej biżuterii Maleo – mojego odkrycia tej jesieni!

Wszystkie poniższe zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

 

https://maleostore.com/

Na początek Autorka biżuterii Maleo o swoich wyrobach:

“Autorska biżuteria maleo wykonywana jest tradycyjnymi metodami jubilerskimi, ze szlachetnych materiałów i kamieni. Oferuję wyroby ze srebra, złota, mosiądzu oraz miedzi. Niektóre wyroby wykonuję ze srebra i nanoszę na nie złocenie, co jest wspaniałą alternatywą dla tych, którzy lubią złoto w przystępnej cenie. Kocham kolor zielony i wszelkie jego odmiany, co widać w mojej biżuterii. Kamienie jakich znajdziecie tutaj najwięcej to amazonity, turkusy, akwamaryny, turmaliny, chryzoprazy, labradoryty i wiele innych. Maleo.store oferuje to co oryginalne, unikatowe, ciekawe. Tutaj znajdziesz coś dla siebie a może coś na prezent dla kogoś bliskiego. Niepowtarzalność i nadawanie nowych trendów to główne przesłanie mojej marki”.

 

KOLCZYKI – LIŚCIE MONSTERY

https://maleostore.com/produkt/kolczyki-liscie-monstery/

Liście Monstery zamknięte w biżuterii to jeden z moich ulubionych motywów. Są niesamowite! Okazałe, zwracające uwagę nowoczesną formą, a kuleczki amazonitu tworzą tu piękny kontrast.

NASZYJNIK – LAPIS LAZULI

https://maleostore.com/produkt/naszyjnik-lapis-lazuli/

Urokliwy naszyjnik w przepięknym lazurowym odcieniu fantastycznie podkreśla dekolt. Odcień jest bardzo unikalny i rzadko spotykany w biżuterii z naturalnymi kamieniami. Oprócz właściwości estetycznych naszyjnik ma dla mnie właściwości ochronne. Lapis-lazuli to niezwykły kamień, który stoi na straży inspiracji, prawdy i mądrości. Sprzyja pozytywnym relacjom: przyjaźni i harmonii w związkach.

MINI RING PIERŚCIONEK – SREBRNY CZARNE OCZKO

https://maleostore.com/produkt/mini-ring-pierscionek-srebrny-czarne-oczko/

Piękny, subtelny pierścionek, niesamowicie kobiecy. Delikatne oczko cudownie prezentuje się na dłoni. Elegancki, jednocześnie idealny na co dzień.