SapoSpa – naturalne świece sojowe

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Sezon palenia świec w zaciszu wieczorów jesiennych jest już w pełni! Warto sięgnąć po zdrowe wersje świec sojowych, które dodatkowo pachną piękniej i dłużej dzięki dodatkowi naturalnych olejków eterycznych.

Zapraszam dzisiaj do przeglądu świec sojowych SapoSpa – poniższe zdjęcia pochodzą ze strony manufaktury świec.

https://sapospa.pl/

Świeca sojowa Aksamitna czekolada 200 ml

https://sapospa.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Aksamitna-czekolada-200-ml/186

Słodkie zapachy świec są moimi ulubionymi, a czekolada należy do tych zapachów, które nigdy mi się nie znudzą! Świeca SapoSpa pachnie cudowną deserową czekoladą z nutką śmietanki, zapach idealnie naturalny dla prawdziwych smakoszy czekolady:)

 

Świeca sojowa Angielska gruszka z frezją 200 ml

https://sapospa.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Angielska-gruszka-z-frezja-200-ml/175

To zapach słodki ale już bardziej wyrafinowany z dodatkiem kwiecia frezji, który jest pięknym wiosennym zapachem. Przeważa jednak słodkawy zapach gruszki, przez to zapach jest upajający.

 

Świeca sojowa Dzika wiśnia 200 ml

https://sapospa.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Dzika-wisnia-200-ml/217

To zapach optymistyczny, polecam szczególnie na relaksujące wieczory. Aromat jest otulający, uspokajający, wprowadza spokój i harmonię. Zapach wiśni jest mocno wyczuwalny i bardzo naturalny.

 

 

Świeca sojowa Słoneczne mango 200 ml

https://sapospa.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Sloneczne-mango-200-ml/179

Mocno soczysty, letni zapach, dla osób, które jesienią, zimą lubię mocne zapachy owoców w świecach. Pachnie cudownie w całym pomieszczeniu latem i wakacjami!

 

Świeca sojowa Waniliowa słodycz 200 ml

https://sapospa.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Waniliowa-slodycz-200-ml/93

Wanilia to tak jak i czekolada moje ulubione zapachy ponadczasowe. W tej świecy wanilia jest delikatna, taka bardziej spożywcza, niż w kierunku francuskiej wanilii. Przez to ten zapach jest uniwersalny, z pewnością można zapalić podczas wizyty gości, lub może być miłym prezentem:)

 

Polecam!