Delux M618 XSD Seeker Pionowa ergonomiczna myszka

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Tradycyjne “poziome” myszki komputerowe często powodują ból nadgarstka z powodu nieergonomicznego ułożenia dłoni. Do tego długotrwała praca dłoni w takiej pozycji często prowadzi do bólu barka, nazywanego wtedy barkiem komputerowca.

Coraz częstym zainteresowaniem cieszą się myszki ergonomiczne, gdzie dłoń ustawia się w najbardziej dla niej naturalnej pozycji. Myszki wertykalne nie są nowością na rynku, znajdziemy je w sklepie Revolttech.

https://revolttech.pl/

 

Delux M618 XSD Seeker Pionowa ergonomiczna myszka BL 2.4G BT5.0

 

https://revolttech.pl/sklep/delux-m618-xsd-seeker-pionowa-ergonomiczna-myszka-bl-2-4g-bt5-0/

Pionowa konstrukcja. Konfigurowalne podświetlenie RGB. W pełni konfigurowalne wszystkie przyciski. Powierzchnia matowa. DPI do 4000. Sensor: optyczny. Łączność po 1,6-metrowym kablu USB. Kompatybilna z Windowsem, MacOS i Linuxem.

Myszka może łączyć się przez adapter USB 2,4GHz, Bluetooth 5.0 lub przez kabel USB-C.

Zdejmowana podpórka pod nadgarstek. Zaczepiana na magnes.

Ekran OLED wyświetla informacje na temat stanu połączenia, DPI, poziomu naładowania.

Ergonomiczna konstrukcja i powierzchnia wykończona matowym, antypoślizgowym tworzywem zapewni Ci niespotykany komfort podczas pracy.

Moja opinia:

Używanie tradycyjnej myszki poziomej nierzadko prowadziło u mnie do dyskomfortu nadgarstka, natomiast szczególnie bolesne było przeciążenie barku przy długiej pracy. Myszka pionowa Delux wyeliminowała całkowicie te problemy, dzięki temu, że w przeciwieństwie do myszek poziomych tu nie wyginamy nadmiernie nadgarstka.

Ciekawym rozwiązaniem jest zdejmowalna podkładka pod nadgarstek, która dodatkowo nadaje stabilności nadgarstkowi.

Myszka ponadto posiada oczywiście wszystkie doskonałe parametry, jak myszka klasyczna, a więc czułość i odporność przycisków.

Na koniec warto wspomnieć o bardzo atrakcyjnym wyglądzie produktu. Prezentuje się bardzo nowocześnie, więc stanowi idealną ozdobę biurka. Pracuje bardzo cicho, jest lekka.

Polecam!