Wełniane Love by Nat – piękne wełniane dodatki

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Jednym z uroków zimy jest możliwość noszenia wełnianych dodatków, które potrafią pięknie ubogacić każdą stylizację. Fantastyczny wybór stylowych czapek znajdziemy w ofercie Wełniane Love by Nat.

https://www.instagram.com/welniane_love_by_nat/

Każda rzecz, która wykonywana jest przez Panią Natalię jest unikatowa, drugiej takiej samej czapki nie znajdziemy ! Swetry, szale czy koce są robione w stu procentach ręcznie na drutach najczęściej bambusowych. Produkty wyróżniają się pięknym połączeniem kolorów z niebywałym smakiem.

Poniżej kilka wybranych dzieł Pani Natalii.

 

 

Moje czapki Wełniane Love by Nat wykonane są  z niezwykle grubej włóczki, to czapki doskonałe na największą zimową zawieruchę. Wyglądają jak niezwykle modne duże czapki w rozmiarze XL! Jednocześnie, jako że materiały użyte są naturalne przyjazne dla skóry, czapka pozwala swobodnie oddychać skórze głowy. Nie ma tu mowy o gryzieniu, pojawianiu się zaczerwienienia, wrażliwości na włóczkę. Czapki są też odpowiednio duże, tak aby zabezpieczyć dobrze uszy oraz kark. Szczególnie uwielbiam model z wywinięciem. Nosi się go świetnie!
To czapki na lata, widać ogromną solidność, rzetelne podejście do sztuki dziergania. Po praniu (koniecznie ręcznym w delikatnym środku) nie traci fasonu, ani koloru. Czapka codzienna, ciepła, komfortowa, ale nie pozbawiona wyjątkowego stylu.

Na uwagę zasługuje piękne połączenie odcieni włóczki bardzo gustownie dobrane.

 

Polecam!