Edica.pl – Piękne i funkcjonalne kalendarze

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Nowy Rok to czas na nowe plany, zadania i realizację osiągnięć. Pomoże nam w tym zdecydowanie piękne planery i notatniki, które pozwolą na zapisywanie planu dnia w sposób przemyślany i zorganizowany. Mimo, że dzisiaj coraz bardziej popularne stają się wymyślne aplikacje w telefonie przypominające o konieczności wykonania kolejnych zaplanowanych działań, to ja pozostaje wierna klasyce. Tak samo, jak uwielbiam książki w tradycyjnej papierowej formie, tak samo kalendarz, czy notatnik w formie książkowej sprawia, że z przyjemnością do nich zaglądam, planuję itp. Dziś piękne kalendarze i notatniki z Edica.pl. Zapraszam!

https://sklep.edica.pl/

Produkty EDICA projektowane i produkowane są dla wszystkich, którzy notują, piszą, rysują i dzielą się z innymi swoimi notatkami. To notatniki i kalendarze dla poszukujących dopracowanych, dobrze wykonanych, trwałych, oryginalnych i designerskich produktów. Spodobają się tym, którzy lubią klasykę, minimalizm, dobre marki, nieszablonowe rozwiązania, a osoby praktyczne docenią przydatne dodatki. Notesy i kalendarze mają różnorodne wnętrza, ciekawe funkcjonalności, dostępne są w różnych formatach i kolorach okładek.

Poniżej przykład jednego z pięknych kalendarzy – opis i zdjęcia pochodzą ze strony sklepu.

Kalendarz 2023, niebieski z personalizacją A5 B213D dzienny

https://sklep.edica.pl/pl/p/Kalendarz-2023%2C-niebieski-z-personalizacja-A5-B213D-dzienny-/433

Produkt z możliwością znakowania na okładce. Treść napisu należy zamieścić w uwagach do zamówienia, a grafikę przesłać na adres: sklep@edica.pl

Dzienny kalendarz w formacie A5 – klasyczny układ: każdy dzień powszedni na jednej stronie, a sobota i niedziela podzielone pionowo na jednej stronie. Zakres godzin od 7 do 17 w liniach, pod którymi znajduje się wykropkowane pole na ważne zapiski. Na samym dole rozkładówki znajdują się kalendarzyki skrócone na cały rok, co ułatwia sprawdzenie dowolnej daty bez zbędnego wertowania.

Szaro-granatowe kalendarium na klasycznie białym papierze, który jest przyjazny dla wzroku i ułatwia czytanie, tworząc silny kontrast z atramentem. Blok kalendarza jest szyty, więc wytrzyma trudy całorocznej pracy. W kalendarzu znajduje się też zestaw map, oświadczenie drogowe i tabelki do zaplanowania zajęć cyklicznych oraz urlopów.

Nowoczesna, tekstylna i intrygująca okładka z ekoskóry w kolorze niebieskim, z wytłoczonym datownikiem 2023. W tym kalendarzu z radością będziesz zapisywać historię każdego swojego dnia. Twarda, sztywna oprawa chroni kartki przed zagnieceniami i pozwala bezpiecznie przenosić kalendarz w torbie z innymi przedmiotami.

Moja opinia: Kalendarz niesamowicie zachwycił mnie elegancją wydania. Ale jest to też kalendarz bardzo praktyczny, funkcjonalny. Sprawdzi się nie tylko w biurze, ale także w użytku domowym. Choć uważam, że szczególnie cudownie posłuży mi właśnie w domu, i tak zamierzam  go wykorzystywać. Jako nie tylko planer, co zrobić, ale spisywać swoje pomysły, podsumowanie dnia, prowadzić takiego swojego rodzaju pamiętnik. 

Wersja niebieska kalendarza jest bardzo stylowa, uwielbiam takie estetycznie, ze smakiem i gustem wydane kalendarze, bo wiem, że będę codziennie po nie sięgać. Sam papier jest niezwykle wysokiej jakości.  Na końcu notes, gdzie można zapisywać swoje przemyślenia, różne cele, tak aby można było wracać do nich cały roku.

Jestem ogromnie zadowolona, że w moje ręce trafił tak cudowny kalendarz. Już od długiego czasu chciałam sobie prowadzić takie kalendarze-pamiętniki, gdzie bardziej mogę skupić się nad rozwojem osobistym, planem ale też podsumowaniem dnia. 

Polecam!