Olivier – polskie buty skórzane

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Zapraszam dzisiaj do przeglądu pięknych botków skórzanych polskiego producenta Olivier.

 

https://butyolivier.pl/

 

Skórzane Botki Ocieplane Emi Czarne

 

https://butyolivier.pl/pl/products/skorzane-botki-ocieplane-emi-czarne-2173.html

 

Moja opinia:

Jestem absolutnie pod urokiem tego właśnie modelu. Buty ładnie dostosowują się do stopy.  Obuwie ma płaską podeszwę, ale na tyle grubą, że  nie skończymy z żadnymi odciskami po długim spacerze. Zatem jest to idealny kompromis dla kobiet, które preferują wygodne ale dostatecznie komfortowe płaskie obuwie, dzięki trzy centymetrowej podeszwie.

Podeszwy są idealne, pięknie wyprofilowane, więc spokojnie można w takich butach wybrać się na kilku kilometrowe spacery bez obawy o odciski. Dodatkowo podeszwa wykazuje właściwości antypoślizgowe.

 

Bardzo modny luźny fason cholewki lekko marszczony dodaje butom szczególnego uroku.

Wzór Emi jest fantastyczny zwłaszcza do noszenia na co dzień, do spódnicy, czy legginsów. Buty mają w sobie wygodną sportową nutę, a więc pasują do dżinsów ale także, jak najbardziej świetnie wyglądają z bardziej eleganckimi spodniami. Poza tym buty są naprawdę ciepłe, noga nie marznie, dzięki bardzo solidnemu wewnętrznemu ociepleniu.

 

 

Wykonane z bardzo dobrej jakościowo i miękkiej grubej skóry zamszowej i idealnie głębokim czarnym kolorze.

Buty są bardzo eleganckie i na co dzień na zakupy, do pracy, jak i na jakieś okazje.  Bardzo przyjemne, praktyczne buty na co dzień, ale też na większe okazje.

 

Polecam!