Tada Planner – piękne plannery dzienne na 2023

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Nowy Rok to czas na nowe plany, zadania i realizację osiągnięć. Pomoże nam w tym zdecydowanie piękny planner, który pozwoli na zapisywanie planu dnia w sposób przemyślany i zorganizowany. Dziś piękne plannery Tada Planner, zapraszam!

https://tadaplanner.pl/

Planer/kalendarz 2023 – magnolia

https://tadaplanner.pl/produkt/planer-kalendarz-2023-magnolia/

 

Moja opinia:

 

Planner zachwyca przede wszystkim tym jak pięknie jest wykonany. Bardzo elegancki, wręcz ekskluzywny.

Planner dzienny Tada Planner jest dość masywny, gruby i nie należy do najlżejszych, więc jest to raczej wersja dla użytku domowego, w biurze, lub dla osób zmotoryzowanych. Jest idealny dla osób ceniących perfekcjonizm w codziennej organizacji zadań. Każdy dzień można rozpisać w sposób szczegółowy, z długimi notatkami.

Cudowny jest rozkład dnia. Jest miejsce na długi harmonogram, priorytety, a nawet coś dla siebie. Dla mnie jest to cudownie przemyślane, bo będę pamiętać, aby zawsze każdego dnia wpisać coś drobnego w sekcji coś dla siebie:-)

Wersję plannera, którą wybrałam w kolorze Magnolie polecam każdej kobiety. To odcień ultra kobiecy, bardzo optymistyczny, jednocześnie delikatny. Oprawa mimo jasnego odcienia jest odporna na zabrudzenia i nie odkształca się. Polecam ten planner każdej kobiecie, która pragnie pięknie organizować swój 2023 rok!