Expleo.pl – rewolucja w codziennym sprzątaniu

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Ściereczki z mikrofibry to rewolucja w codziennym sprzątaniu.  Mikrofibra, dzięki swoim niezwykłym właściwościom nadaje się do wszystkich powierzchni i to bez użycia detergentów. Czyszczenie jest niezwykle wygodne bo ściereczki z mikrofibry świetnie wchłaniają wodę, nie pozostawiają smug i są delikatne dla bardzo gładkich powierzchni

W ofercie sklepu Expleo.pl znajdziemy ściereczki do zastosowań uniwersalnych, ściereczki do mycia okien, ekranów, łazienki, kuchni. Zapraszam do przeglądu!

https://expleo.pl/

 

https://expleo.pl/mikrofibra-scierki-z-mikrofibry

 

Ścierki z mikrofibry PROFESSIONAL zestaw

 

 

Ściereczki z mikrofibry marki ekko, polskiego producenta niesamowicie ułatwiają skuteczne czyszczenie wszelakich powierzchni w domu. Sprzątanie jest niezwykle łatwe i przyjemne. Ściereczki są odpowiedniej wielkości, poręczne i mięsiste. Zastosowany system kolorów niesamowicie ułatwia dobrania odpowiedniego akcesorium do sprzątania. Moja ulubiona wersja to mikrofibra żółta, jest stworzona do czyszczenia powierzchni w łazienkach, skuteczniej usuwa brud. Mikrofibra niebieska fantastycznie ściera kurz z mebli, czy lekkie zabrudzenia np. z biurka bez użycia detergentów.

Sprzątanie z tymi ściereczkami pozwala zaoszczędzić na chemii domowej, a przede wszystkim sprawia, że jest zdrowiej. To szczególnie ważne w przypadku czyszczenia blatów kuchennych, czy podłóg, jeśli posiadamy zwierzęta.

Ten zestaw jest niezastąpiony dla każdej Pani Domu!

Ściereczki z mikrofibry zestaw

https://expleo.pl/sciereczki-z-mikrofibry-zestaw

 

Kolejny profesjonalny zestaw ściereczek z miktrofibry dla wymagających, którzy cenią idealną czystość! Wszystkie te ściereczki stworzone są do powierzchni bardzo gładkich. Moja ulubiona to wersja Glass, szyby i lustra lśnią niesamowicie, bez żadnych smug. 

Ściereczka Top Polishing jest wyśmienita do czyszczenia ekranów, telefonów, wszelkiego sprzętu elektronicznego. Czyszczenie nią sprawia także, że kurz mniej osiada na ekranach. A przede wszystkim jest to ściereczka bezpieczna do używania na bardzo delikatne monitory laptopów.

Ściereczka Professional najbardziej uniwersalna znajduje u mnie zastosowanie w kuchni przy myciu lodówki, kuchenki mikrofalowej itp. Zaletą jej jest, że nie trzeba używać szkodliwych detergentów, wystarczy woda i ściereczka usuwa idealnie wszelkie zanieczyszczenia, także tłuszcz z bardzo gładkich powierzchni.

Polecam!