Soraya Body Ceremony – rozpieszczająca pielęgnacja ciała

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Body Ceremony to bogata, rozpieszczająca pielęgnacja ciała inspirowana uwielbianymi przez kobiety zabiegami SPA. To idealny sposób na zadbanie o siebie i relaks. To przyjemne konsystencje oraz zmysłowe zapachy, a do tego piękne opakowania.

Zapraszam do przeglądu produktów – zdjęcia i opisy pochodzą ze strony producenta.

BODY CEREMONY, Nawilżający solny scrub do ciała

https://soraya.pl/produkty/kosmetyki-do-ciala/body-ceremony-nawilzajacy-solny-scrub-do-ciala/

Nawilżający solny scrub wchodzi w skład rytuału pobudzenia. Jego gęsta formuła, o pobudzającym zapachu daje niezwykłą przyjemność aplikacji, a dodatkowo łatwo się spłukuje. Drobinki soli to naturalne ścierniwo, które doskonale złuszcza naskórek, dając efekt natychmiastowej gładkości i miękkości.

Peelingi solne są moimi ulubionymi, uważam, że są delikatniejsze niż cukrowe scruby ale dokładniej złuszczają skórę. Ten peeling jest jak dobra mikrodermabrazja dla skóry ciała. Skóra jest delikatna, miękka, wygładzona. Piękny zapach jeszcze długo się na niej utrzymuje.

BODY CEREMONY, Nawilżające masło do ciała

https://soraya.pl/produkty/kosmetyki-do-ciala/body-ceremony-nawilzajace-maslo-do-ciala/

 Nawilżające masło do ciała wchodzi w skład rytuału pobudzenia. Ma bogatą konsystencję, dzięki której silnie nawilży i wygładzi skórę ciała, dodając jej witalności i poprawiając napięcie.

Masło jest bardzo delikatne, na skórze pozostawia odczucie balsamu do ciała, pięknie się wchłania. Ale jednocześnie jest to przyjemność stosowania gęstego masła, które idealnie rozprowadza się na skórze. Po ten produkt sięgam najczęściej rano, wprowadza świeżość.

BODY CEREMONY, Odżywcze masło do ciała

https://soraya.pl/produkty/kosmetyki-do-twarzy/body-ceremony-odzywcze-maslo-do-ciala/

Odżywcze masło do ciała wchodzi w skład rytuału nasycenia. Ma bogatą konsystencję, dzięki czemu idealnie zregeneruje i wygładzi skórę ciała, nasycając ją składnikami odżywczymi.

Masło jest niezwykle bogate, bardzo dobrze otula skórę, jest idealne do pielęgnacji zimowej ciała. Zapach jest równie ciepły, kojący. Niesamowity produkt do stosowania na wieczór.

BODY CEREMONY, Nawilżający krem do rąk

https://soraya.pl/produkty/kosmetyki-do-ciala/body-ceremony-nawilzajacy-krem-do-rak/

 Nawilżający krem do rąk wchodzi w skład rytuału pobudzenia. Ma aksamitną konsystencję, dzięki której silnie nawilży i wygładzi skórę dłoni, zapewniając poczucie pielęgnacyjnego komfortu.

Krem ma bardzo dobre właściwości pielęgnujące, dla mocno przesuszonej skóry będzie zbyt słaby, ale ja uwielbiam go używać po każdym myciu rąk. Momentalnie się wchłania, znika szorstkość dłoni, pięknie pachną na długo. Śliczne opakowanie cieszy oko!

BODY CEREMONY, Odżywczy krem do rąk

https://soraya.pl/produkty/kosmetyki-do-ciala/body-ceremony-odzywczy-krem-do-rak/

Odżywczy krem do rąk wchodzi w skład rytuału nasycenia. Ma bogatą konsystencję, dzięki której idealnie zregeneruje i wygładzi skórę dłoni, nasycając ją składnikami odżywczymi.

A oto mój faworyt w całej kolekcji Body Ceremony. Solidny krem, który nakładam na noc, jako maskę. Dzięki temu na drugi dzień dłonie cały dzień są w zauważalnie lepszej kondycji. Bardzo dobrze wygładza skórę. Polecam!