VERA PELLE, czyli stylowe torebki dla każdej kobiety

#Poniższy materiał jest współpracą reklamową

Marka Vera Pelle Zajmuje się dystrybucją włoskich torebek skórzanych, głównie przeznaczonych dla kobiet. Importowane produkty w większości pochodzą ze słonecznej Italii, gdzie są wytwarzane z najwyższej jakości skór naturalnych. Cechują się wytrzymałością, a także estetyką – tego typu artykuły są niepowtarzalne i cenione przez właścicieli (właścicielki).  Zdecydowana większość proponowanych artykułów to torebki wyprodukowane z grubej, mocnej skóry, odpowiednio barwionej lub lakierowanej.

https://verapelle24.pl/

Czarna wizytowa pikowana przewieszka skórzana

Czarna wizytowa pikowana przewieszka skórzana

 

https://verapelle24.pl/listonoszki/356-czarna-wizytowa-pikowana-przewieszka-skorzana.html

Klasyczny prostokątny fason, choć tym razem w ciekawej, ozdobnej, wykwintnej wersji. Pikowana skóra świetnie komponuje się z ozdobnym, przeplatanym, masywnym paskiem. Z przodu widnieje obrotowe zapięcie, które po zwolnieniu, daje dostęp do głównej komory i dwóch kieszonek (zamykanej suwakiem i niezamykanej). Nowatorskie mocowanie paska przez oczka umożliwia noszenie torebki na dwa sposoby. Przy pełnej długości paska – jako przewieszkę, a przy podzieleniu paska na dwie części – wygodnie spoczywa na wysokości tułowia. Złoty kolor elementów metalowych pięknie współgra z czernią. Torebkę polecamy jako dodatek do eleganckich kreacji, szczególnie w połączeniu ze złotą biżuterią.

Moja opinia:

Ta mała torebka zachwyciła mnie mnie swoim urokiem. Połączenie pikowanej skóry z przeplatanym paskiem-łańcuchem stwarza efekt niebanalny, bardzo elegancki.  Torebka jest wykonana z niebywałą starannością. Dodatkowo skóra jest lekko matowiona przez co mam pewność, że będzie odporna na zarysowania, jakieś zaciągnięcia, czy wycieranie się po dłuższym czasie użytkowania. Torebka jest lekko usztywniona i nie ulega żadnym deformacjom.

Mimo, że jest mała, to jej szerokość sprawia, że jest całkiem pojemna na zapakowanie telefonu, portfela, znajdzie się też miejsce na perfumy, czy podręczne przybory do makijażu.

Przy tym wszystkim torebka Vera Pelle ma w sobie  urok, delikatność. Niezwykle zgrabna, myślę, że w każdej stylizacji dodaje mi trochę kobiecości i odrobinę kokieterii:-)
POLECAM!!!