POKKO Glasses – okulary wysokiej jakości dla każdego

# Materiał jest współpracą barterową

Dobre okulary przeciwsłoneczne powinny przede wszystkim zapewniać oczom ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Poza tym od okularów oczekujemy podkreślenia naszej stylizacji, nieraz nawet korekty rysów twarzy.

W okularach dostępnych w ofercie Pokko Glasses nie wybieramy między designem, najnowszymi trendami mody, a solidną ochroną oczu. W soczewkach znajdziemy tutaj najlepszy: filtr UV400, który pochłania 100% szkodliwego promieniowania i zapewnia pełną ochronę oczu.

Chronimy swoje oczy w wielkim stylu, także dzięki temu, że okulary w sklepie Pokko zawierają soczewki z filtrem polaryzacyjnym. Polaryzacja zapewnia lepszy komfort widzenia. Sprawia, że kolory są żywsze, wyraziste.

https://pokko.pl/

Historia marki Pokko zaczęła się na początku 2021 r., jako odpowiedz na brak okularów fajnej jakości, ale w takiej cenie, aby każdy mógł sobie na nie pozwolić. Sklep rozpoczął współpracę z dostawcą, który ma ponad 20 lat doświadczenia w branży okularów. Dzięki temu w ofercie sklepu znajdziemy najlepszą jakość, modny styl w przystępnej cenie. Do sprzedaży nie wprowadzane są przypadkowe okulary, panujące trendy to ważny wyznacznik oferty sklepu.

Zapraszam do przeglądu pięknych okularów Pokko – zdjęcia główne oraz opisy pochodzą ze strony sklepu.

https://pokko.pl/kategoria/okulary-przeciwsloneczne/okulary-przeciwsloneczne-damskie/

Okulary przeciwsłoneczne damskie – PolarZONE 866-15

https://pokko.pl/produkt/okulary-przeciwsloneczne-damskie-polarzone-866-15/

Okulary przeciwsłoneczne damskie z polaryzacją w stylu muchy z szarą, polaryzacyjną soczewką i pozłacanymi zausznikami to bardzo modny model w ostatnim czasie. Wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest bardzo trwałe, elastyczne i hipoalergiczne. Dodatkowo materiał ten dodaje okularom luksusowego i modnego wyglądu.

 Okulary w kształcie muchy są bardzo kobiece i bardzo ładnie podkreślają oczy przez co wyróżniają się z tłumu i na pewno każdy zwróci na nie uwagę.

Od wielu lat sięgałam po okulary z szarymi soczewkami, jednak kiedy odkryłam ten model, zauważyłam, jak oczy fantastycznie odpoczywają w okularach z brązową soczewką. Polecam szczególnie osobom z oczami zmęczonymi np. długą pracą przy komputerze. Moje oczy w tych okularach odpoczywają. Kolor brązowy zdecydowanie najlepiej zatrzymuje światło niebieskie powodujące największe olśnienie. W dodatku okulary są duże, więc dobrze zabezpieczają oko przed dopływem światła, nawet przed tym jeszcze zimnym przedwiosennym wiatrem. Ich wielkość sprawia, że chronią duży obszar skóry wokół oczu, która jest mocno narażona na starzenie spowodowane promieniowaniem UV. Złote oprawki w połączeniu z brązem prezentują się elegancko. Okulary są lekkie, nosi się je rewelacyjnie. Polecam !

Okulary przeciwsłoneczne damskie – PolarZONE 866-1

https://pokko.pl/produkt/okulary-przeciwsloneczne-damskie-polarzone-866-1/

Dla zwolenników szarej soczewki, a więc zaletą jest to, że lepiej odzwierciedlają rzeczywiste kolory, niż w przypadku brązowych soczewek. Bardzo dobrze odwzorowuje rzeczywistość, pozwala lepiej ocenić rzeczywistość, stąd to najlepszy wybór do jazdy samochodem. Okulary, które pozwalają zachować większą dyskrecję, nadają nutę tajemniczości.

Wszystkie okulary Pokko otrzymujemy zapakowane w wysokiej jakości estetyczne i twarde etui, co daje gwarancję żywotności okularów podczas ich przechowywania.

 

Okulary przeciwsłoneczne damskie – PolarZONE 902-1

https://pokko.pl/produkt/okulary-przeciwsloneczne-damskie-polarzone-902-1/

Kształt kociego oka idealnie podkreśla oczy i stanowi uzupełnienie wielu stylizacji. Czarne grube oprawki zostały zaprojektowane w stylizowanej formie, by zadbać o indywidualny styl każdej kobiety.

Te masywne w wyglądzie grube oprawki w połączeniu z kocim kształtem modelu tworzą niebanalny styl i nadają twarzy niebywałego uroku. Mimo solidnej oprawy są bardzo lekkie, komfortowe w noszeniu. Świetnie chronią oczy, tak jak we wszystkich modelach czuć tutaj wysoką jakość soczewek. Podczas długich spacerów w ostrym wiosennym słońcu nie czuję przemęczenia wzroku spowodowanego oślepieniem. Delikatna złota ozdoba z boku okularów nadaje im jeszcze ciekawszego wyglądu. Okulary są solidnie wykonane, tworzywo jest bardzo mocne.

Polecam!