Bomir24.pl – duży wybór butów sportowych w najniższych cenach

#współpraca barterowa

Wiosna to czas kiedy szczególnie chętnie rozglądamy się za obuwiem sportowym. Po miesiącach zimowych przesiadywania w domu, pragniemy pieszych wycieczek, wybieramy się na rower, do lasu, na łono natury.

Szeroki wybór stylowego i jednocześnie komfortowego obuwia sportowego odnajdziemy w sklepie Bomir24.pl

Buty takich cenionych marek jak New Balance są tu sprzedawane w bardzo niskich, outletowych cenach.

Zapraszam do przeglądu dwóch moich ulubionych modeli – zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu.

 

https://bomir24.pl/

 

NEW BALANCE U220CD

 

https://bomir24.pl/buty-sportowe/1505-5186-new-balance-u220cd.html#/48-rozmiar_obuwia-36

Buty New Balance zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa-skóra zamszowa, i siateczka która zapewnia przepuszczalność powietrza, przez co stopa mniej się poci. Idealnie nadadzą się jako buty na co dzień.

Model ten występuje w pięknym odcieniu fioletu-bordo, są idealne na co dzień dla każdej kobiety. Odcień właściwie pasuje do każdej stylizacji i dodaje lekkości. Buty są bardzo wygodne, podeszwa jest mocno amortyzująca, więc uwielbiam te buty nakładać do wycieczek pieszych po mieście, po drogach np. asfaltowych. Wytrzymałe, posłużą na długie lata!

 

NEW BALANCE WL220BM

https://bomir24.pl/buty-sportowe/1509-5217-new-balance-wl220bm.html#/48-rozmiar_obuwia-36

Buty New Balance zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa-skóra zamszowa, przez co stopa mniej się poci. Idealnie nadadzą się jako buty na co dzień.

Podobnie, jak poprzedni model, te również są bardzo zgrabne, lekkie. Jednocześnie tu mamy do czynienia z klasyką, bo buty w czerni można z powodzeniem ubrać do eleganckiego czarnego stroju. Bardzo dyskretny i elegancki model. Polecam!