Ochnik – stylowe komfortowe plecaki dla kobiety

#współpraca barterowa

Plecak damski to świetny pomysł na uzupełnienie w sposób ciekawy swojej codziennej stylizacji. Jest także niezwykle praktycznym dodatkiem, może stać się wygodniejszą alternatywą w stosunku do torebki. Właściwie to trudno o wygodniejszą torbę niż dobry plecak! Mieści w sobie dużo, a jednocześnie uwalnia nasze ręce od ciężarów. Od kilku sezonów pojawia się jako modny dodatek nadający charakteru każdej stylizacji.

Wybierając plecak z  oferty Ochnik otrzymujemy piękny kobiecy dodatek i bardzo użytkowe akcesorium na co dzień. Plecaki posiadają nowoczesny design, jednocześnie nie są pozbawione wygody i praktyczności.

Poniżej piękny plecak Ochnik – zdjęcia i opis pochodzą ze strony sklepu.

OCHNIK CZARNY PLECAK DAMSKI Z PIKOWANIEM

https://ochnik.com/czarny-plecak-damski-z-pikowaniem-toren-0208a-99w23

Plecak damski w kolorze czarnym, wykonany z nylonu. Model wzbogacony modnym pikowaniemRegulowane szelki zwiększają komfort użytkowania.

Moja opinia:

Plecak jest niesamowicie lekki,  co szczególnie cenię w każdym bagażu.  Jest praktyczny, jeśli chodzi o wypad na miasto, na mniejsze zakupy. Rączki odpowiednio szerokie, miękkie pozwalają wygonie nosić plecak. Dodatkowo sam tył plecaka jest lekko usztywniany i dodatkowo posiada miękkie wypełnienie, co zapewnia komfort dla pleców.

Plecak jest  wykonany z solidnego tekstylnego materiału odpornego na zniszczenie, idealny na co dzień, bo jest lekki, z wyglądu nie taka duży, ale jakże pojemny!

Plecak posłuży mi na całe długie lata! W środku estetyczna, odporna poszewka. Plecak wygląda bardzo stylowo, tak niezobowiązująco, świetnie się go nosi. Pikowania dodają mu niebanalnego, modnego charakteru. Świetny na co dzień, do pracy, na zakupy . Polecam!