PAWDECO – szlachetnie rzemiosło w tworzeniu torebek damskich

#współpraca barterowa

 

Zapraszam dzisiaj do świata torebek PAWDECO, gdzie torebki projektowane i wykonane są z zamiłowania do twórczej pracy i szlachetnego rzemiosła. Cały proces twórczy od konceptu przez eksperymenty z formą po realizację – czyli sztuka rzemiosła jest pasją właścicielki marki Pani Sylwii.

Można kupić gotowe torebkowe dzieła sztuki dostępne na stronie sklepu lub zamówić wykonanie nieco zmodyfikowanej torebki wg swoich inspiracji.

 

https://www.pawdeco.com/

https://www.instagram.com/pawdeco/

 

Miałam możliwość przetestowania pięknej torebki BOX, która zafascynowała mnie swoją formą.

Torebka zachwyciła mnie pięknym wykonaniem, niezwykle starannym. Skóra jest bardzo wysokiej jakości, lekko błyszcząca. Wykończenia metalowe można na zamówienie dobrać w odcieniach złota lub srebra, lub w czarnym wykończeniu,

Kształt torebki to mały zgrabny box, który dzięki swojej szerokości jest bardzo pojemny.

W środku znajdziemy osobną kieszonkę zamykaną na zamek, gdzie można schować np. telefon lub mniejszy portfel.

Niezwykle spodobał mi się system zamykania torebki, nieco w stylu vintage, przypomina mi dawniejsze torebki listonoszki.

Torebka BOX marki Pawdeco jest nie tylko pięknym dodatkiem stylizacyjnym. Wspaniale sprawdza się na co dzień, na spacer, do pracy, na zakupy. Dołączony pasek jest dość szeroki i pozwala na wygodne noszenie torebki na ramieniu bez obcierania.

Doceniam niezwykłą staranność wykonania tego modelu. To torebka, która posłuży mi na długie lata, taka niezbędna mała czarna.

Polecam!