Bioalgi Kwas hialuronowy kapsułki – stawy i skóra

# współpraca barterowa

Kwas hialuronowy znajduje się w organizmie w wielu tkankach. Jego działanie ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie. Głównym zadaniem kwasu hialuronowego jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia. Charakteryzuje się więc szczególną zdolnością do wiązania wody w ciele człowieka.

Opis i zdjęcia pochodzą ze strony sklepu

 

https://www.spirulina.pl/

 

Kwas hialuronowy kapsułki – stawy i skóra

https://sklep.spirulina.pl/produkty/kwas-hialuronowy

Kwas hialuronowy od bioalgi to suplement diety, który zawiera aktywne składniki takie jak kwas hialuronowy i nasiona granatu w postaci ekstraktu.

  • w ekstrakcie z granatu 40% zawarty jest kwas elagowy stanowiący doskonałe źródło polifenoli owocowych, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu serca;
  • posiada właściwości przeciwutleniające i przeciwstarzeniowe;
  • sprawia, że ​​skóra jest gładsza i bardziej miękka;
  • wspiera odporność

Moja opinia:

Kwas hialuronowy jak dotąd używałam do stosowania zewnętrznego w kosmetykach, jako cenny składnik nawilżający skórę. Po produkt Bioalgi sięgnęłam w porze wiosennej aby zregenerować naskórek i nawilżyć włosy także od wewnątrz.

Bardzo szybko zauważyłam rezultaty, skóra stała się nawilżona, miękka, zdecydowanie bardziej gładka. Oczywiście podstawą jest codziennie picie dostatecznej ilości wody, ale kwas hialuronowy Bioalgi wzmocnił efekt nawilżenia skóry.

Dużą zaletą produktu jest także posiadanie w składzie antyoksydacyjnego ekstraktu z nasion granatu, co nie tylko poprawia wygląd skóry, ale także wspomaga ogólne działanie przeciwstarzeniowy organizmu.

Polecam też suplement osobom mającym problemy ze stawami, ponieważ posiada może pomóc na bolące stawy.