Najtanszefolie.pl – tanie i solidne materiały do pakowania

 

#współpraca barterowa

Dobre materiały do pakowania, czyli solidne, wytrzymałe, dobrze chroniące produkt, a przy tym tanie to produkty bardzo praktyczne potrzebne praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Zapraszam dzisiaj do przeglądu produktów ze sklepu Najtanszefolie.pl, gdzie znajdziemy bardzo dobrą ofertę m.in doskonale amortyzującej folii. Poniższe zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu.

https://najtanszefolie.pl/

Foliopaki kurierskie BĄBELKOWE B 350×450 – 150 szt

https://najtanszefolie.pl/sklep/foliopaki-kurierskie-babelkowe-b-350-450-150-szt/

Nowoczesne ekologiczne bąbelkowe foliopaki kurierskie, to zamiennik kopert bąbelkowych do których większość z nas jest przyzwyczajona. Tymczasem to  innowacyjne rozwiązanie doskonale zabezpiecza przesyłki przy jednoczesnym obniżeniu kosztów pakowania jak również pozytywnym wpływie na środowisko.

Dzięki temu, że wykonane są z jednolitego materiału nie ma konieczności oddzielania folii od papieru po wykorzystaniu. Natomiast w porównaniu do tradycyjnych foliopaków, zawierają już warstwę ochroną w postaci folii bąbelkowej, dzięki czemu proces pakowania jest szybszy łatwiejszy i znacząco tańszy.

Wyprodukowane 100% z tworzyw pochodzących z recyklingu oraz zapewniamy 100% przydatności do ponownego recyklingu.

Bąbelkowe foliopaki są także znacznie wytrzymalsze niż tradycyjne koperty bąbelkowe, dodatkowo bardziej odporne na działanie wilgoci. Lepiej też pakuje się w nie przedmioty o różnym kształcie.

 

Folia bąbelkowa, pęcherzykowa 40cm/70m

 

https://najtanszefolie.pl/sklep/folia-babelkowa-pecherzykowa-b1-40/

Uniwersalna folia bąbelkowa o szerokości 40 cm jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu doskonale chroni zabezpieczony produkt. Odpowiednio gruba świetnie amortyzuje delikatne przedmioty przez uszkodzeniem, jest też odporna na rozerwanie.

Sprawdza się zarówno w przypadku małych, lekkich, jak i dużych, ciężkich przedmiotów, takich jak porcelana stołowa, artykuły AGD i RTV, meble.

Dokładne owinięcie przedmiotu w folię bąbelkową pozwala  ograniczyć ryzyko uszkodzenia naszego towaru praktycznie do minimum.

 

Folia stretch ręczna 3,2 kg czarny

https://najtanszefolie.pl/sklep/folia-stretch-reczna-32-kg-czarny/

Folia stretch to niezbędnik, który chroni przedmioty przed uszkodzeniami. Czasem musimy np. schować stare książki, czy artykuły AGD w piwnicy, wtedy warto wcześniej owinąć je taką folią. Właściwie w tę folię możemy zawinąć przedmioty o przeróżnych i największych gabarytach, np. lodówkę podczas przeprowadzki. Folia w ten sposób ochroni przed niekorzystnymi czynnikami środowiska, a także ukryje zawartość transportowanego produktu.

Folia jest bardzo wytrzymała, dobrze “trzyma się” do owiniętego produktu.

 

Taśma klejąca solvent, brąz 48mm x 60y

https://najtanszefolie.pl/sklep/tasma-klejaca-solvent-braz-48×60/

Najlepsza na rynku taśm samoprzylepnych na bazie naturalnego kleju kauczukowego SOLVENT

Jest niezwykle wytrzymała i dodatkowo nadaje się do klejenie w niskich temperaturach.

Polecam zdecydowanie tę taśmę, bo nie rwie się tak łatwo jak wiele innych tzw. szarych taśm i bardzo dobrze klei duże grube kartony.

 

Polecam!