The Rest – poduszki dla lepszego snu

#współpraca barterowa

Sen jest niezwykle ważnym aspektem naszego codziennego prawidłowego funkcjonowania i dobrego samopoczucia. Aby był prawidłowy liczy się nie tylko jego wystarczająca długość, ale także jakość. Zdecydowanie ważna jest np. poduszka na jakiej śpimy. Marka Rest powstała z potrzeby lepszego snu i specjalizuje się w oferowaniu ergonomicznych poduszek.

W ofercie sklepu znajdziemy kilka modeli poduszek w zależności od naszych preferencji, czyli czy np. lubimy spać na wznak, na boku, czy na brzuchu.

Poniżej wybrany model – poduszka Lax, która skierowana jest dla osób śpiących na boku, które dodatkowo chcą stabilnie podeprzeć kręgi szyjne.

Poniższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony sklepu The Rest.

https://therest.pl/

 

Poduszka Lax

https://therest.pl/produkt/poduszka-lax/

” Poduszka dla wymagających fanów terapeutycznego snu. Poduszka LAX powstała we współpracy z fizjoterapeutami i jest efektem wielomiesięcznych testów, aby zapewnić Ci największy komfort i podparcie. Unikalny kształt poduszki LAX zapewnia podparcie odcinka szyjnego i zachowuje naturalną krzywiznę pleców, niezależnie od tego, jak bardzo kręcisz się w nocy. Świetnie się sprawdzi, jeżeli Ty i Twoje plecy lubicie solidne podparcie, bez efektu przesuwania się wypełnienia. Przyjemne pokrycie z bawełny perkalowej dba o cyrkulację powietrza i pozwala skórze oddychać przez całą noc.

  • Ergonomiczny kształt
  • Nieprzesuwające się wypełnienie
  • Przeszycia, które utrzymują kształt poduszki
  • Podparcie szyi, podparcie głowy, relaks kręgosłupa
  • Doskonała dla osób śpiących na boku
  • Innowacyjne wypełnienie mikrowłóknem “

/powyższy opis techniczny pochodzi ze strony producenta/

 

Moja opinia:

Poduszka już na samym początku mile zaskoczyła mnie swoją przyjemną miękkością. Moje doświadczenia z takimi poduszkami ergonomicznymi pozwalały mi poznać te produkty, jako twardsze, sprężyste. Moim zdaniem natomiast poduszka Lax jest odpowiednio miękka, na tyle, że sprawia wrażenie takiej przytulnej, tradycyjnej poduszki. Bardzo mięsista, lekko sprężysta. A tymczasem doskonale podpiera głowę, szyję, nie ma tu takiego zapadnięcia się głowy. Odkąd zaczęłam na niej spać przestałam odczuwać bóle szyjne, w karku. Uwielbiam także relaksować się na tej poduszce po długotrwałej pracy przy komputerze, bo znikają napięcia w karku.

Poduszka jest odpowiedniej wielkości, przede wszystkim nie jest zbyt mała. Bardzo solidnie wykonana, otrzymujemy w pięknym materiałowym pokrowcu. Plusem byłoby gdyby była sprzedawana np. z podszewką, tutaj musimy bowiem dobrać sami odpowiedni model, wielkość. Ta poduszka może być także cudownym prezentem dla najbliższych, gdyż zdrowie, dobry sen są najważniejsze.

Polecam!