Medi Grade – chłodzące maseczki pod oczy i na twarz

#współpraca barterowa

Maski chłodzące na oczy są idealną pomocą szczególnie dla osób budzących się rano z podpuchniętymi powiekami lub pracujących długo przy komputerze. Oprócz niwelowania opuchlizny maski żelowe schłodzone w lodówce pozwalają odprężyć twarz, rozjaśnić zmęczone spojrzenie.

Profesjonalny zestaw Medi Grade obejmuje akcesoria stworzone do kompleksowego zadbania o skórę pod oczami oraz skórę całej twarzy.

Poniższe zdjęcia i opis pochodzą ze strony sklepu Sekubit, gdzie znajdziemy różne akcesoria do pielęgnacji skóry.

https://sekubit.pl/

 

ZESTAW MASECZEK NA TWARZ POD OCZY TORBA CHŁODZĄCA

 

 

https://sekubit.pl/pl/p/Zestaw-maseczek-na-twarz-pod-oczy-torba-chlodzaca/157

 

Te chłodzące płatki pod oczy i maska chłodząca na oczy są przeznaczone do redukowania cieni i worków pod oczami. Ożyw zmęczoną skórę efektem chłodzenia dla bardziej promiennej cery.

Maska chłodząca na twarz działa idealnie doukojenia zatkanych zatok, kaca, czy zmniejszenia stresu

W zestawie

  • 1 x maska żelowa na oczy
  • 1 x żelowa maska na twarz
  • 2 x żelowe płatki na oczy
  • 2 x płatki żelowe pod oczy
  • 1 x torba chłodząca

Moja opinia:

Zawsze doceniałam właściwości okularów chłodzących żelowych, które pozwalają odprężyć zmęczone oczy, a przede wszystkich znoszą lekkie przekrwienie np. po długiej pracy przy komputerze.

Zestaw Medi Grade to już bardziej zaawansowany system pielęgnacji skóry za pomocą dobroczynnego wpływu chłodzenia skóry.

Moimi zdecydowanymi ulubieńcami okazały się być pojedyncze płatki na oczy i pod oczy. Są bardzo poręczne, łatwe w użyciu, a efekty są rewelacyjne. Szczególnie lubię nakładać płatki pod oczy na skórę wcześniej posmarowaną kremem przeciwzmarszczkowym. Mam wrażenie, że kosmetyk wtedy zdecydowanie lepiej działa.

Okulary żelowe używam rano, kiedy zależy mi na czasie, są niezwykle funkcjonalne w użyciu. Dbają o cały obszar wokół oczu, spojrzenie jest rozjaśnione, opuchlizna się zmniejsza.

Odkryciem okazała się dla mnie maska żelowa na twarz. Jest genialna na podrażnioną skórę twarzy, poranną opuchliznę. Niezastąpiona także latem, w upały. Skóra twarzy jest gładsza, bardziej jędrna.

Cały zestaw jest opakowany w profesjonalną torbę chłodzącą, gdzie można przechowywać produkty w sposób higieniczny w domu, ale także zabrać na wyjazd.

Polecam!