KFIT – wysokiej jakości odzież sportowa

Firma KFIT to marka z tradycją, która od 2009 koncentruje się na lokalnej produkcji wysokiej jakości odzieży sportowej i akcesoriów.

Tworzy ją młodych ludzi, którzy kochają sport, podróże i turystykę i pragną dzielić się z innymi miłością do aktywnego trybu życia.

KFIT to silna marka dla silnych ludzi. To w Słowacji go tutaj projektowane i  szyte są ubrania z wysokiej jakości włoskich materiałów i sprzedawane w czterech europejskich krajach.

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów KFIT – zdjęcia pochodzą ze strony sklepu.

https://klotinkfit.com/pl/

 

Szorty KFIT® Butterfly

 

https://klotinkfit.com/pl/produkt/5123/szorty-kfit-butterfly/

Sportowe szorty z motywem motyli zachwycają swoim designem i przyciągają wagę. Idealne nie tylko na salę treningową ale także tworzą doskonałą stylizację do uprawiania sportów na co dzień Szorty są wykonane z przyjemnej, funkcyjnej tkaniny poliestrowej, która jest lekka i maksymalnie oddychająca. Mimo, że krój jest dopasowany, to szorty są bardzo komfortowe w najbardziej upalne dni. Tylna ich strona jest dodatkowo wyposażona w modelującą gumkę, co nadaje sylwetce piękniejszych kształtów. Bardzo funkcjonalne, komfortowe szorty, które jednocześnie są kobiece i stylowe.

Stanik sportowy KFIT® Butterfly Y

https://klotinkfit.com/pl/produkt/4896/stanik-sportowy-kfit-butterfly-y/

Równie stylowy jest stanik sportowy z linii Butterfly.  Stanik dopasuje się idealnie dzięki szerokiemu, elastycznemu dolnemu ściągaczowi i sportowemu kroju ramiączek.  Stanik jest wykonany z przyjemnej, funkcyjnej tkaniny poliestrowej, która jest lekka i maksymalnie oddychająca, ale jednocześnie wystarczająca mocna, żeby zapewnić wsparcie w odpowiednich miejscach. Zatem w tym staniku nie ma obawy nawet podczas największych upałów, że się spocimy. Zarówno szorty jak i stanik wykonane są mięciutkie, przyjemne w noszeniu, a jednocześnie materiał jest solidny, nie podlega deformacji.

Polecam!

#współpraca barterowa