Tiande – naturalne kosmetyki o wysokiej skuteczności

Kosmetyki Tiande to produkty naturalne posiadające w swoim składzie najlepsze ekstrakty i koncentraty służące poprawie stanu skóry. Na początek kilka słów o filozofii marki.

“TianDe w tłumaczeniu z języka chińskiego oznacza  „niebiańska doskonałość”  – dążenie  do doskonałości, harmonii, elegancji i piękna we wszystkich sferach działalności naszego organizmu i duszy.

Produkty firmy są owocem pracy całego zespołu specjalistów, którzy połączyli starożytną wiedzę medyczną dalekiego wschodu ze współczesnymi osiągnięciami nauki i techniki.

Z mariażu tradycji z nowoczesnością powstały bardzo dobre produkty, które z powodzeniem mogą konkurować z najlepszymi markami na rynku – jakością i skutecznością działania” /źródło zakładka “O Tiande” na stronie sklepu/

https://www.tiande-sklep.com.pl/

Poniżej kilka wybranych produktów z oferty Tiande /zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu/.

 

ENZYMATYCZNY PUDER DO MYCIA TWARZY

https://www.tiande-sklep.com.pl/enzymatyczny-puder-do-mycia-twarzy-10261

 

Oczyszczanie skóry musi być delikatne i skuteczne. Puder enzymatyczny działa dzięki enzymom roślinnym – naturalnym związkom białkowym, które w kontakcie ze skórą rozpuszczają zanieczyszczenia i pozostałości tłuszczu skórnego. Ponieważ puder nie działa mechanicznie, oczyszcza skórę bardzo delikatnie.
Enzymy zawarte w proszku:
– przyczyniają się do usuwania zrogowaciałych komórek
– głęboko oczyszczają pory, rozpuszczają zatory tłuszczowe
– stymulują odnowę komórkową

Puder jest produktem dość innowacyjnym, jeśli chodzi o sposób oczyszczanie skóry, natomiast okazuje się niezwykle skutecznym. Po wymieszaniu pudru z wodą pojawia się delikatna pianka, która bardzo głęboko oczyszcza skórę. Produkt ten sprzyja także masażowi twarzy. Skóra jest wyraźnie rozjaśniona, wygładzona i miękka. Produkt stosuję w roli peelingu enzymatycznego lub lekkiej maski oczyszczającej. Regularne stosowanie poprawia jakość skóry. Jedynym minusem jest dla mnie wydajność produktu

 

PRZECIWZMARSZCZKOWY ŻEL – KONCENTRAT DO SKÓRY WOKÓŁ OCZU

 

https://www.tiande-sklep.com.pl/przeciwzmarszczkowy-zel-koncentrat-do-skory-wokol-oczu-25-g-15604

Żel przywróci sprężystość delikatnej skóry wokół oczu, zlikwiduje drobne zmarszczki i zapobiegnie powstawaniu nowych. Bądź pewna, że Twoje spojrzenie nie zdradzi wieku, a zyska tylko młodość i piękno!

Żel trzymam w lodówce, dzięki temu ma lepsze działanie likwidujące poranną opuchliznę. Świetnie nawilża skórę, wygładza, regularne stosowanie sprawia, że skóra jest rozjaśniona. Po zastosowaniu żelu skóra jest lekko lepka, co mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie stanowi lepszą bazę pod nakładany następnie korektor pod oczy. Uwielbiam też opakowanie produktu, poręczna tubka jest higieniczna i ułatwia używanie produktu.

 

KREDKA OD UST I OCZU

https://www.tiande-sklep.com.pl/kredka-od-ust-i-oczu-80904-01-black

Tworzy idealnie cienkie linie nasyconego koloru. Łatwo się nakłada, nie rozciągając delikatnej skóry oczu i ust, doskonale utrzymuje się w ciągu całego dnia. W celu stworzenia naturalnego makijażu należy rozprowadzić kreskę za pomocą pędzelka.

Posiadam tę kredkę w kolorze Dark Brown i jest to piękny nasycony głęboki brąz, zatem kredka sprawdza się u mnie raczej w kierunku makijażu oka. Na rysowanie kreski na górnej powiece jest dla mnie zbyt twarda, więc maluję tylko na dolnej linii powiek. Kredka ma mocne nasycenie koloru i jest trwała.  Jedyny jej minus to formuła, mogłaby być bardziej miękka, zwłaszcza dla dojrzałej powieki.

Polecam!