Wentylatory Kanlux – dobre sposoby na upały

Przed nami upalny sezon, a wentylatory to najlepszy i stosunkowo tani sposób na to by odetchnąć od gorącego, dusznego powietrza.

Poniżej propozycja dwóch wybranych modeli wentylatorów Kanlux, oba stworzone do miejsca, gdzie mamy mało powierzchni. Pierwszy jest wentylatorem stojącym, czyli podłogowym, który jest bardzo wąski i jego ustawienie przy biurku, czy przy sofie nie stanowi problemu.

Drugi wentylator to typowo biurkowy, który możemy praktycznie ustawić na każdym stoliku, szafce, ponieważ model jest bardzo poręczny.

Zapraszam do przeglądu – poniższe opisy techniczne oraz zdjęcia pochodzą ze strony sklepu.

https://www.kanluxforhome.pl/

WENTYLATOR KOLUMNOWY VENICO
Wentylator kolumnowy VENICO 78-T0-B o mocy 40W idealnie sprawdzi się w upalne dni. Gwarantuje niski pobór prądu . Posiada trzy poziomy siły nawiewu oraz posiada funkcję oscylacji. Posiada możliwość ustawienia timera 7,5 h. Dzięki klasycznemu wyglądowi oraz nowoczesnemu wzornictwu pasuje do każdego pomieszczenia. Wykonany z tworzywa sztucznego. W zestawie pilot do zdalnego sterowania.
WENTYLATOR BIURKOWY 23CM VENETO

Wentylator biurkowy Veneto-23GR to wentylator o średnicy 23cm i 20W mocy. Urządzenie sprawdzi się idealnie w upalne dni . Zaletą jest niski poziom poboru prądu. Posiada 2 zakresy regulacji prędkości , funkcje oscylacji z możliwością blokady oraz siatkę ochronną .
Największą zaletą tego wentylatora jest możliwość jego przenoszenia w dowolne miejsce w mieszkaniu. Jest to model przez to niezwykle praktyczny, jeśli dodać niskie zużycie energii. Mimo, że wentylator nie prezentuje nowoczesnego designu to nadal wygląda niezwykle estetycznie, zwłaszcza wersja w bieli (występuje też czarny odpowiednik). Chłodzenie jest wystarczające do małego pokoju. Do pracy przy biurku używam pierwszej prędkości i zdecydowanie duszne, gorące powietrze zamienia się w przyjemną chłodniejszą bryzę. Jest to mocny, klasyczny wentylator, który posłuży na lata, a przy tym jego zakup jest niskobudżetową inwestycją.
Polecam!

 

 

 

#powyższy materiał jest współpracą barterową