Lanco Nutritions – producent prozdrowotnych suplementów diety

 

Lanco Nutritions jest polskim producentem prozdrowotnych preparatów i suplementów diety segmentu premium. Firma nie stawia na produkcję masową lecz stosuje metody selektywnego dostarczania na rynek produktów doskonale przebadanych o najwyższej jakości ekstraktów, bazując głównie na setkach lat badań naukowych.

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą preparatów Lanco na stronie producenta:

https://lanco.pl/

Poniżej suplement dla urody dla każdej kobiety – zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu.

NA WŁOSY SKÓRĘ I PAZNOKCIE – HAIR SKIN & NAILS COMBO – SUPLEMENT DIETY 60 KAPSUŁEK

 

https://lanco.pl/pl/p/Na-wlosy-skore-i-paznokcie-Hair-Skin-Nails-Combo-suplement-diety-60-kapsulek/64

 

Jak działa Hair, Skin & Nails Combo?:

✅ Wzmacnia i rewitalizuje włosy, skórę i paznokcie dzięki synergii udowodnionych naukowo substancji, takich jak krzem, bambus, MSM, skrzyp polny, cynk, selen, keratyna i biotyna.

✅ Przyspiesza wzrost i zwiększa gęstość włosów, redukuje ich wypadanie, a także wspiera zdrowie skóry głowy.

✅ Poprawia elastyczność, jędrność i nawilżenie skóry, wspomaga gojenie się ran oraz reguluje produkcję sebum, co przekłada się na redukcję trądziku.

✅ Wspiera zdrowy wzrost paznokci, zmniejsza ich łamliwość i przyspiesza regenerację.

 

Moja opinia:

Zacznę od tego, że cenię sobie suplementy diety, które działają wielopłaszczyznowo, a więc od razu na skórę, włosy i paznokcie. Nie należę zdecydowanie do tych osób, które są systematyczne w przyjmowaniu dziennie garści tabletek. Stąd tak zaciekawił mnie suplement Lanco. Regularne stosowanie przyniosło u mnie efekty przede wszystkim w poprawie stanu włosów. Stały się błyszczące, miękkie, mniej wypadają. Wydaje mi się, że paznokcie stały się mniej łamliwe, są twardsze. Skóra także wygląda na bardziej nawilżoną, gładszą. Myślę, że warto włączyć ten suplement do diety, celem regeneracji naszych włosów. Polecam!

# współpraca reklamowa