MOI MILI – piękne wakacyjne kosmetyczki

Przed nami okres wakacyjnych wyjazdów, więc warto zaopatrzyć się w piękne kosmetyczki, w których możemy w sposób bezpieczny przewozić swoje kosmetyki. Ciekawą ofertę wysokiej jakości bawełnianych kosmetyczek oferuje polska marka MOI MILI.

https://moimili.net/

“Moi Mili to Polska makra, która oferuje najwyższej jakości namioty tipi dla dzieci z matami podłogowymi, a także wyróżniające się dekoracyjne poduszki i akcesoria, wykonane z prawdziwą troską o właściwy nastrój w domu.

Wszystkie produkty Moi Mili są tworzone lokalnie, w małych artystycznych szwalniach, przez najlepsze w Polsce rękodzielniczki”

 

Poniżej jeden z piękniejszych wzorów kosmetyczek Moi Mili – Red Flowers – zdjęcia pochodzą ze strony sklepu.

Zestaw kosmetyczek “Red Flowers”

 

 

https://moimili.net/products/zestaw-kosmetyczek-red-flowers?_pos=10&_sid=cfef624de&_ss=r

Posiada dwie kieszonki: jedna zewnętrzna i wewnętrzna na drobne przedmioty.
Stworzona w 100% z bawełny, w środku posiada wodoodporną podszewkę.

Zestaw składa się z dwóch kosmetyczek o wymiarach:
duża 26x20x7
mała 23×17

Kosmetyczki bawełniane Moi Mili zachwyciły mnie przede wszystkim pięknym designem. Są estetycznie wykonane, z dbałością o szczegóły. Duża kosmetyczka jest bardzo pojemna, a przy tym lekka. Mniejsza kosmetyczka spokojnie pomieści podstawową ilość kosmetyków do makijażu. Jest dobra nie tylko na wyjazdy, ale na co dzień, aby spakować nie tylko kosmetyczki ale i również inne drobiazgi do torebki.

Plusem jest to, że kosmetyczki są wodoodporne, więc nie ma obawy przed zabrudzeniem bagażu, gdyby trochę produktu rozlało się podczas transportu.

Piękne kosmetyczki, które mogą być także idealnym prezentem dla kobiety.

Polecam!

 

 

 

# współpraca barterowa