Shiny&Shapy – posiłki odmładzające

Posiłki odmładzające, które jednocześnie pomogą zadbać o szczupłą sylwetkę to atrakcyjny produkt z kategorii Beauty od wewnątrz.

Takie właśnie są pełnowartościowe posiłki  Shiny & Shapy,odmładzające z bioaktywnym kolagenem VERISOL, dzięki którym zyskujemy poprawę jędrności skóry, zbilansowane odżywienie, energię oraz kontrolę wagi. A wszystko w każdym pysznym koktajlu!

https://myline.pl/

Poniższy opis pochodzi ze strony producenta.

“Shiny&Shapy to wyjątkowe posiłki, które pomogą Ci zadbać o młodszy wygląd, zdrowie, witalność i szczupłą sylwetkę. Poznaj Shiny&Shapy by myLINE – pyszne koktajle o jakości gwarantowanej przez austriackiego producenta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem! Każda porcja zawiera:

• 2500 mg bioaktywnego kolagenu VERISOL
• Wysoką dawkę białka, 24 witaminy i minerały
• Niski indeks glikemiczny i tylko 219 kcal
• W pełni zastępuje pełnowartościowy posiłek
• Do wyboru 3 pyszne smaki, które sycą na długie godziny”

Zapraszam do przeglądu – powyższy opis i poniższe zdjęcia pochodzą ze strony sklepu Myline.

 

Moja opinia:

Koktajle piłam codziennie rano w roli śniadania i aby nadać im nieco większej kremowości dodawałam mleka i wody pól na pół. Smaki są bardzo dobre, moim faworytem jest czekolada. Zauważyłam, że to właśnie ten smak powodował u mnie mniejszą ochotę na słodycze a przede wszystkim ulubioną kostkę czekolady w ciągu całego dnia.

Koktajle sycą na kilka godzin i zdecydowanie są idealną formułą zwłaszcza teraz na wiosnę, lato. Po 2 tygodniach codziennego stosowania kuracji, czyli picia koktajlu zamiennie do śniadania zauważyłam lekki spadek wagi, skóra także wygląda na zdrowszą, bardziej gładką.

Najbardziej zauważalny efekt był rano, bo nie miałam już porannej opuchlizny. Koktajle Shiny & Shapy posiadają także w sobie mnóstwo składników odżywczych, pierwiastków i witamin. Są zdecydowanie smaczniejszą formułą nutrikosmetyczną niż kapsułki.

Polecam!