VERA PELLE, czyli stylowe torebki dla każdej kobiety

 

Marka Vera Pelle Zajmuje się dystrybucją włoskich torebek skórzanych, głównie przeznaczonych dla kobiet. Importowane produkty w większości pochodzą ze słonecznej Italii, gdzie są wytwarzane z najwyższej jakości skór naturalnych. Cechują się wytrzymałością, a także estetyką – tego typu artykuły są niepowtarzalne i cenione przez właścicieli (właścicielki).  Zdecydowana większość proponowanych artykułów to torebki wyprodukowane z grubej, mocnej skóry, odpowiednio barwionej lub lakierowanej.

https://verapelle24.pl/

Poniżej wybrana torebka, zdjęcie i opis pochodzą ze strony sklepu.

Włoska skórzana torebka damska w kolorze cappuccino, kolekcja VEZZE – VERA PELLE

https://verapelle24.pl/listonoszki/833-wloska-skorzana-torebka-damska-w-kolorze-cappuccino-kolekcja-vezze-vera-pelle.html

“Gustowna i praktyczna skórzana włoska torebka z kolekcji VEZZE – VERA PELLE. Nowy, oryginalny model cechujący się licznymi walorami. Estetyczne okucie srebrnej barwy, tłoczenie wzoru skóry krokodyla (przód torebki) przykuwają uwagę. Warto zwrócić uwagę na solidne, metalowe zamki, które nie tylko świetnie współgrają z użytym okuciem, lecz świadczą także o wysokiej jakości produktu. Każdy egzemplarz wykonywany ręcznie, starannie, tak jak przystało na włoską galanterię skórzaną. Torebkę świetnie nosi się na co dzień – wygodna, funkcjonalna, komfortowa w użytkowaniu. Wnętrze przedzielone na dwie części. 5 dodatkowych kieszeni (aż 4 zamykane suwakami!) umożliwiają zachowanie należytego ładu i porządku. Pasek z dużą możliwością regulacji długości, z pewnością dopasujesz listonoszkę do własnego sposobu noszenia, niezależnie od wzrostu. Ciekawa barwa w tonacji cappuccino – modna i gustowna. Zachęcamy, by przyjrzeć się bliżej!”.

 

Moja opinia:

Przede wszystkim torebka robi niesamowicie zgrabne wrażenie. Jest lekko usztywniona, skóra jest bardzo gruba i odporna na wszelkie zagniecenia.  Torebka cały czas zachowuje swój fason, który przybiera formę zgrabnej małej listonoszki.  Skóra z jakiej jest wykonana wygląda bardzo szlachetnie, jest lekko błyszcząca i z pewnością do odróżnienia od zwykłej skórki ekologicznej.

Bardzo podoba mi się kształt torebki, który moim zdaniem dodaje lekkości i zgrabnego wyglądu sylwetce.

Poszewka w środku materiału jest wykonana z grubego materiału, takiego, który ściśle przylega do samej skóry.

Ogromną zaletą tej torebki jest dla mnie to, że jest lekka. To istotne, gdy dużo chodzę pieszo i nie chcę męczyć się z torbą, która sama w sobie już dużo waży.

Podsumowując, torebka Vera Pelle spełniła wszystkie moje oczekiwania i to w sferze estetyki kobiecej, jak i funkcjonalności. Kobiety z reguły kochają torebki i mają ich naprawdę sporo ale warto postawić na coś naprawdę dobrego, czyli na Vera Pelle!

Polecam!

 

# współpraca barterowa