Nashbags – urocze torebki na szydełku

Nashbag to marka zajmująca się m.in. tworzeniem szydełkowych torebek handmade  wykonanych z włóczek t-shirt (minimum 95% bawełny) pochodzących z RECYKLINGU! Oznacza to, że włóczka nie była produkowana i farbowana na potrzeby jej wytworzenia, powstała z odpadów przemysłu tekstylnego! Dlatego można śmiało powiedzieć, że są to torebki EKOLOGICZNE.

https://nashbags.pl/

Poniżej piękna torebka Nashbag – zdjęcie pochodzi ze strony sklepu.

Torebka handmade City Bag – beże

https://nashbags.pl/produkt/torebka-handmade-city-bag-beze/

Połączenie niewielkiej torebki typu worek z naturalnym pięknym splotem szydełkowym tworzy niezwykle urocze akcesorium dla kobiety. Zachwyca cieniowanie w pasy od brązu do beżu, co dodatkowo nadaje torebce stylowego, nietuzinkowego wyglądu. Torebka mimo, że mała to jest pojemna, dzięki swojego “workowatemu” kształtowi. Posiada bardzo wygodny sznurkowy ściągacz, który solidnie zabezpiecza zawartość torebki. Dodatkowo pasek jest bardzo gruby i szeroki, więc także sprzyja wygodnemu noszeniu torebki na ramię. Ewentualnie można go odpiąć i zastosować np. inną krótszą rączkę do torebki czy długi pasek, tworząc w ten sposób ciekawą listonoszkę.

Torebka jest wykonana z największą starannością, jest to rękodzieło w najlepszym wydaniu. Wygląda kobieco i zalotnie, do tego będzie służyć przez lata.

Polecam!

 

# współpraca barterowa