Kapelusze przeciwsłoneczne IQ-UV

Wybierając się na swój wyczekiwany urlop warto nie tylko zabrać ze sobą dobre filtry ochronne ale także ochronne nakrycia na głowę. Część z nich stanowi świetne i bardzo praktyczne uzupełnienie letniego wypoczynku, a inne pozostają estetycznym dodatkiem, ale jakże potrzebnym dla dobrego samopoczucia. W dzisiejszym wpisie o kapeluszach ochronnych dla kobiet i mężczyzn IQ-UV, które posiadają współczynnik ochrony SPF 50.
Kapelusz przeciwsłoneczny dla dorosłych, uniseks

https://iq-uv.com/en/uv-protection-sun-hat-recycled?c=66&number=3151002481-OSr

  • Współczynnik ochrony UV (LSF) 400 blokuje ponad 99% niebezpiecznego promieniowania UV-A i UV-B
  • Doskonała ochrona przed słońcem, ponieważ włosy nie chronią wystarczająco przed promieniowaniem UV
  • Sprawdzone przez TÜV i bezpieczne zgodnie z AS/NZS 4399:2017, gwarancja braku substancji szkodliwych
  • Oddychająca, szybkoschnąca i lekka, wykonana w 100% z nylonu
  • Rozmiar jest regulowany bezstopniowo dla obwodu głowy 55 – 61 cm

 

Kapelusz przeciwsłoneczny dla kobiet

https://iq-uv.com/en/ladies-reversible-sun-hat-upf-50?c=98

 

Kapelusz damski zachwycił mnie przede wszystkim swoją lekkością. Jest wręcz niewyczuwalny na głowie, przez to świetnie sprawdza się nie tylko na plaży, ale na co dzień podczas wielogodzinnych spacerów, wycieczek czy podczas zwykłego wypoczynku w ogrodzie.

Jest to kapelusz dwustronny, z jednej strony odcień jest jasnoszary, a z drugiej to piękny ciemny niebieski kolor, który jest bardzo twarzowy. Rozmiar jest regulowany, więc można dopasować nawet do większej głowy.

Plusem jest odpowiednio szerokie rondo, około 7 cm, co pozwala na wygodne korzystania z kapelusza na co dzień, nie tylko na plażę.

Kapelusz doskonale chroni głowę przed przegrzaniem słoneczny, co więcej nie powoduję także pocenia się głowy. Ochrania także oczy i skórę twarzy, co jest dodatkowym plusem w walce z promieniowaniem UV.

Polecam!

 

 

# współpraca barterowa