Planeta Design – letnie dziergane torebki

Planeta Design to nie tylko internetowy sklep meblowy. To także marka, która stawia na wyjątkowe rozwiązania. W ofercie marki znajdziemy odważne i nietuzinkowe meble, które wpisują się w najnowsze trendy, ale pozostają nieekwiwalentne z mentalnością Polaków. Inspiracji marka poszukuje na całym świecie, dostrzegając potencjał w nieoczywistych miejscach. Akcesoria Planeta Design pokażą światu potrafią wyeksponować niepowtarzalny styl.

Na szczególną uwagę zasługują dziergane torebki boho, wykonane z juty, idealne na sezon letni.

 

https://www.planetadesign.pl/

Torebka Boho dziergana

https://www.planetadesign.pl/10482,torebka-boho-dziergana.html

Torebka Boho dziergana marki Planet Design jest idealna, jeśli chcemy dodać swojemu stylowi tego niepowtarzalnego wakacyjnego klimatu. Prezentuje się iście egzotycznie, plażowo, a jednocześnie to bardzo praktyczny dodatek. Odpowiednio duża, a przede wszystkim lekka, zapinana na zamek pozwala na przenoszenie podstawowych mniejszych rzeczy.

Okrągły kształt dodaje jej modnego w ostatnich latach stylu boho, wystarczy ubrać sukienkę także w podobnym klimacie boho, aby zachwycić otoczenie. Plusem jest bardzo miękki pasek, które pozwala na komfortowe noszenie roby nawet podczas upałów na odkryte ramiona.

Bardzo dobrze wykonana, zdecydowanie jest to torebka, która posłuży na wiele wakacyjnych sezonów!

 

Polecam!

 

#współpraca barterowa