Urszularadwanska.com – piękne torebki i kosmetyczki

UR – Urszula Radwańska to marka stworzona by nadawać codzienności piękniejszy, wygodniejszy i praktyczniejszy wymiar. Torebki i kosmetyczki UR są wyjątkowym połączeniem elegancji, stylu i wygody. 

Przy produkcji wykorzystywane są tylko szlachetne skóry, a wszystkie wyroby są wytwarzane ręcznie.

https://urszularadwanska.com/

Przed nami okres wakacyjny, warto uprzyjemnić swoją podróż elegancką kosmetyczką UR. Poniżej wybrany duży model – zdjęcia i opis pochodzą ze strony sklepu.

 

https://urszularadwanska.com/kosmetyczka-duza-day-niebieska.html

Duża kosmetyczka wykonana z najwyższej jakości skóry. Posiada dwie osobne komory zapinane na zamek. Z przodu pasek skórzany w innym kolorze z wytłoczonym logo UR. Z łatwością pomieści wszystkie niezbędne kosmetyki.

Kosmetyczka zaskakuje swoją elegancją, połączenie żywego niebieskiego koloru z ciepłym kamelowym paskiem tworzy efekt niezwykły.

Kosmetyczka wykonana jest z bardzo grubej usztywnianej skóry, nie traci kształtu, pozwoli też na bardzo bezpieczne przewożenie delikatniejszych np. kosmetyków do makijażu. 

Niezwykle ciekawy jest mechanizm otwierania kosmetyczki, pozwala bardzo szybko i lekko korzystać z jej zawartości w każdej chwili.

Kosmetyczka jest niezwykle pojemna, jest to typowa duża kosmetyczka na wyjazd, która pozwoli w jednej kieszeni na pochowanie kosmetyków do pielęgnacji, a w drugiej produktów do makijażu – zmieszczą się także pędzle.

Ta kosmetyczka to produkt na lata, skóra jest najwyższej jakości, produkt wykonany jest z niebywałą starannością. Może być idealnym pomysłem na prezent, bo któraż kobieta nie lubi kosmetyczek 🙂

Polecam!

 

#współpraca barterowa