AURORA – Perfumy dla kobiet z feromonami

Perfumy z feromonami zwiększają atrakcyjność u płci przeciwnej i poprawiają komunikację z otoczeniem.  Feromony są przydatne jako wabik, a także pomocne w kontaktach społecznych, bo odpowiednio dobrane działają na podświadomość otoczenia. Jednym z producentów perfum z feromonami jest Aurora.

https://perfumy-aurora.pl/

“AURORA to producent wysokiej jakości kosmetyków zapachowych i pielęgnacyjnych, działający na polskim rynku od 1999 roku. Produkty AURORA łączą najwyższą jakość i innowacyjność z dbałością o zadowolenie i satysfakcję klientów. Specjalnością AURORA są kosmetyki zapachowe: perfumy, atraktanty zapachowe i perfumy z dodatkiem feromonów, stworzone w oparciu o komponenty zapachowe pochodzące od najbardziej renomowanych dostawców europejskich, głównie z Francji, Włoch i Hiszpanii”.

https://perfumy-aurora.pl/

 

Zapraszam do przeglądu wybranych perfum AURORA – zdjęcia i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

 

Mariko Sakuri SENSO for women 50ml

 

https://perfumy-aurora.pl/mariko-sakuri-senso-for-women-50ml.html

Piękne, kwiatowe perfumy o bardzo kobiecym i zmysłowym zapachu, będącym złożoną kompozycją nut kwiatowych. Zapach kojarzy się z wyrafinowaną elegancją, wytwornym stylem i luksusem.

Przepiękny zapach jest to mój ulubieniec. Te perfumy to kwiaty, kwiaty i kwiaty. Wiosenno-letnie ogrodowe w najlepszym wydaniu. Zapach jest bardzo zmysłowy, niesamowicie kobiecy i oczywiście zwraca uwagę otoczenia. Perfumy świetne na lato, wtedy to takie nuty kwiatowe są szczególnie pociągające. Producent deklaruje, że perfumy z feromonami utrzymują się około 3-4 godzin i mogę się z tym zgodzić. Dlatego są to oczywiście dla mnie perfumy nie na co dzień, ale raczej na randkę, czy na spotkanie z przyjaciółmi. Piękny prosty flakon odpowiada nutom zapachowym.

 

ORIENT MUSK for women 50ml

https://perfumy-aurora.pl/orient-musk-for-women-50ml.html

Perfumy zmysłowe, intrygujące i hipnotyzujące! Niezwykle słodki, uwodzący i zmysłowy zapach sprawi, że będziesz postrzegana przez facetów jako kobieta sukcesu, pełna kobiecości i bardziej powabna! Ta kompozycja zapachowa przeznaczona jest dla kobiet lubiących wywoływać w mężczyznach zainteresowanie.

Specjalnie dobrany zestaw nut zapachowych takich jak różowy pieprz, jaśmin, kawa czy piżmo, to “afrodyzjak miłości” stworzony z myślą o tym, aby sprawić, że żaden mężczyzna nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Kolejny zapach Orient Musk jest już nieco cięższy niż poprzedni, ale nadal w kategorii lekkich, natomiast wyczuwam tu już wyraźnie różowy pieprz i piżmo. Stąd będzie to zapach bardziej uwodzicielski i raczej do użycia na wieczory. Perfumy są bardzo zmysłowe, uwodzicielskie i mogą hipnotyzować. Piękny czarny flakonik doskonale oddaje też nieco tajemniczą aurę tych perfum.

Red Goddes pheromone for women 50ml

https://perfumy-aurora.pl/red-goddes-pheromone-for-women-50ml.html

Ekskluzywne perfumy dla wyjątkowej kobiety. Mieszanka śródziemnomorskich cytrusów i słodkich owoców, ułożonych na ciepłej i zmysłowej bazie z orientalną ambrą. W sercu i bazie zapachu skrywa się pewna tajemnica. Dzięki niezwykłej kwiatowo-owocowej kompozycji rozpalisz wyobraźnię. Perfumy mają zaskakującą, aksamitną trwałość na skórze.

Kolejny zapach Red Goddes to niezwykle wyrafinowany zapach, do użycia moim zdaniem tylko na specjalne okazje. I świetny właśnie na letnie wieczory, bo mieszanka kwiatów i owoców piękne wkomponowuje się w lipcową aurę. Uwielbiam orientalne zapachy i tutaj wyraźnie wybija się ambra, a dodatek owoców tworzy zapach zniewalający. Perfumy też są trwalsze niż poprzednicy, utrzymują się u mnie około 5-6 godzin. Ten zapach wzbudza też największe zainteresowanie otoczenia. I ponownie producent tak trafnie oddaje ten zapach w wyglądzie flakonika.

 

Polecam!