INCARNE LEATHER – ręcznie tworzone wyroby skórzane

INCARNE™ to ukraińska marka ręcznie robionych wyrobów skórzanych. Piękne torebki, plecaki, portfele zachwycają niezwykłą jakością wykonania. Zapraszam do przeglądy pięknej minimalistycznej okrągłej torebki na lato.

INCARNE LEATHER OKRĄGŁA TORBA PRZEZ RAMIĘ

https://incarneleather.com/pl-pl/products/new-harley-round-crossbody-bag-in-halant-leather

Małe skórzane torebki listonoszki, czyli ostatnio nazywane typem crossbody szczególnie cenione są latem, kiedy chcemy czuć się lekko i komfortowo podczas naszych spacerów. Cechą wszystkich torebek Incarne Leather jest to, że wykonane są ręcznie wyłącznie z naturalnej skóry Crazy Horse. Ta wyjątkowa skóra jest wytwarzana poprzez nałożenie wosku na powierzchnię bydlęcej skóry licowej. Jedną z głównych cech tej skóry jest to, że jest trwała i wygląda na antyczną i vintage. Odpowiednia pielęgnacja i dbałość o nasz model torebki sprawi, że możemy używać jej przez dziesięciolecia.

Okrągły model torebki ma kompaktowe wymiary, ale nadal jest całkiem pojemna i zmieści podstawowe drobiazgi, jak portfel, telefon, klucze, pomadkę, czy małe perfumy.

W środku znajdziemy wewnętrzną komorę zapinaną na suwak. Małe otwarte kieszonki na zewnątrz po jednej z każdej strony tworzą świetny efekt wizualizacyjny.

Odpinany pasek skórzany, którego długość można regulować jest przypięty z boku torebki, co sprawia, że model świetnie leży na biodrach.

Torebka prezentuje się niezwykle stylowo, kolor który wybrałam koniakowy pasuje do większości letnich stylizacji. Skóra jest odpowiednio gruba, ale torebka nadal lekka. Wykonana z niezwykłą dbałością posłuży mi na lata.

Polecam!