SKINCYCLOPEDIA – serum z najwyższą możliwą zawartością substancji aktywnych

Skincyclopedia to profesjonalna seria serum – doskonałe rozwiązanie na wszystkie problemy skórne.

Od innych dostępnych na rynku produktów, wyróżnia je fakt, że posiadają w składzie

NAJWYŻSZA MOŻLIWĄ ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI AKTYWNYCH,

a ich cena wciąż jest atrakcyjna.

 

https://skincyclopedia.com.pl/

Zapraszam do przeglądy wybranych produktów Skincyclopedia – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony marki.

SKONCENTROWANE SERUM DO TWARZY Z 20% WITAMINĄ C 30ML

https://skincyclopedia.com.pl/produkt/skoncentrowane-serum-do-twarzy-z-20-witamina-c-30ml/

Nadaje się do zwiędłej skóry bez kolorytu, skutecznie zwalcza przebarwienia i oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i drobne linie.

Gdyby ktoś mnie zapytał bez jakiego kosmetyku nie wyobrażam sobie swojej pielęgnacji, albo jaki jest mój ulubiony składnik w kosmetykach, zdecydowanie odpowiedziałabym, że witamina C. Serum marki Skincyclopedia ma przede wszystkim bardzo dobry skład, który sprawia, że witamina jest trwała i ma szansę dotrzeć do naszej skóry. Konsystencja jest przyjemna, serum bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Produkt jest tym samym bardzo wydajny, bo mniej więcej pół pipety wystarcza na całą twarz i szyję. Serum wprowadziło bardzo dużo pozytywnych zmian na mojej twarzy. Skóra przede wszystkim uległa rozjaśnieniu, zniknęły jakieś drobniejsze przebarwienia, koloryt jest zauważalnie równiejszy.  To serum to dla cery doskonała codzienna dawka antyoksydacji, a tego potrzebuje każda skóra zwłaszcza latem, aby spowolnić fotostarzenie skóry. Polecam!

SKONCENTROWANE SERUM DO TWARZY Z 10% MATRIXIL 3000 30ML

https://skincyclopedia.com.pl/produkt/skoncentrowane-serum-do-twarzy-z-10-matrixil-3000-30ml/

Skuteczne przeciwko oznakom starzenia – utracie elastyczności, pojawieniu się zmarszczek i drobnych linii, a także nierównemu kolorytowi, ciemnym plamom i więdnięciu.

Serum fantastycznie nawilża skórę, staje się wyraźnie gładsza, miękka i odżywiona. Jego mleczna formuła jest dla mnie idealna, bo jest to forma lekkiego kremu nawilżającego skórę, idealna na lato. Zdecydowanie regularne używanie przynosi poprawę stanu skóry. Skóra lekko zwiotczała, zmęczona, poszarzała, przy systematycznym stosowaniu staje się bardziej elastyczna i napięta. Serum ma silne działanie, używałam co drugi dzień na noc i rezultaty były bardzo dobre.

KREM POD OCZY Z 5% MATRIXIL 3000 I 5% KOFEINĄ 30ML

https://skincyclopedia.com.pl/produkt/krem-pod-oczy-z-5-matrixil-3000-i-5-kofeina-30ml/

Odpowiedni dla skóry dotkniętej zmarszczkami wokół oczu, opuchlizną i cieniami pod oczami. Matrixyl® 3000 to silny, przetestowany klinicznie peptyd, który redukuje głębokie zmarszczki i głębokość odpowiednio o 39,4% i 19,9%. Kofeina poprawia wygląd cieni i wspomaga drenaż poprzez poprawę wyglądu worków wokół oczu.

Jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o kremy pod oczy, poszukuję coraz to lepszych nowości i tak oto trafiłam na niezwykłe serum pod oczy marki Skincyclopedia. Zaintrygowana tym świetnym składem produktu oraz opisem zachęcającym do przetestowania postanowiłam wypróbować produkt. Krem ma bardzo delikatną, płynną konsystencję, typu emulsja, bardzo lekko rozprowadza się na skórze pod oczami. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej, czy świecącej powłoki pod oczami, a więc fantastycznie sprawdza się pod makijaż. I to tym bardziej, że skóra od razu jest momentalnie świetnie nawilżona, miękka, znikają jakieś przesuszenia pod oczami. Po dwóch tygodniach regularnego używania kosmetyku zniknęły u mnie ciemne plamy, jakie miałam pod oczami, zasinienia powstające na tle braku snu, czy nadmiernego stresu. Mam pod oczami z tym serum skórę dobrze rozświetloną, jędrną, bez widocznych żadnych przesuszeń.

Polecam!

#współpraca barterowa