Urzekająca.pl – biżuteria, która wyraża nasze wartości

Biżuteria ze sklepu Urzekająca.pl to niezwykła biżuteria, która nie tylko dodaje elegancji naszym stylizacjom. Ta biżuteria ma przypominać każdej kobiecie, że …JEST URZEKAJĄCA.
https://sklep.urzekajaca.pl/
Poniżej wybrany zestaw biżuterii Urzekająca z moją ukochaną perłą, którą uwielbiam w biżuterii. Zdjęcia poglądowe i opisy pochodzą ze strony sklepu.
Kolczyki PERŁA z koroną

https://sklep.urzekajaca.pl/produkt/kolczyki-perla-z-korona/

“Czy biżuteria może pomagać nam w okazywaniu naszych wartości? Dlaczego nie! Perła i korona? Czy może być bardziej wymowny symbol córki Króla? To połączenie perły i korony bardzo mnie urzekło i oto oddaję w Twoje ręce kolczyki, które mogą także Tobie w codzienności przypominać do KOGO należy TWOJE serce.
Wykonane z pozłacanego srebra, subtelne, eleganckie z wymowną symboliką kolczyki mogą być świetnym narzędziem ewangelizacji. 
Przepiękna i kobieca ozdoba podkreśli każdą stylizację”. 

Kolczyki urzekają mnie niezwykle pomysłowym połączeniem perły z koroną. Perła to dla mnie absolutna królowa w biżuterii, jest wytworna, elegancka. Pięknie wygląda w tym modelu ubranie ją jakby w koronę.

Kolczyki są nie tylko szykowne, ale także po prostu prześliczne i pełne uroku. Perła jest wysokiej jakości, fantastycznie prezentuje się z pozłacanym srebrem. Te kolczyki są dla mnie synonimem urzekającej kobiecości, delikatności. Są idealnym pomysłem na prezent dla każdej kobiety.

 

Naszyjnik KRZYŻ KORONA I SERCE pozłacany

https://sklep.urzekajaca.pl/produkt/naszyjnik-krzyz-korona-i-serce-pozlacany/

“Naszyjnik KRZYŻ, KORONA, SERCE srebrny pozłacany z perłami naturalnymi i piktogramami w kształcie krzyża, korony i serca. Te symbole mają nam codziennie przypominać o tym, do kogo należy nasze serce – o wielkiej Miłości Boga i naszych królewskich korzeniach. Perła jest symbolem miłości, czystości i wyjątkowości – „jej wartość przewyższa perły””.

Naszyjnik z małymi perełkami i złotymi symbolicznym elementami jest niezwykle efektowny. Delikatniejszy niż klasyczny sznur pereł, więc może być noszony na co dzień nawet do bardziej sportowej stylizacji. Dla mnie ten naszyjnik niesamowicie dodaje kobiecości, delikatności, subtelności. Potrafi dodać wdzięku każdej stylizacji. Sprawdzi się także na specjalne okazje, bo jest odpowiednio wytworny. Pięknie prezentuje się na dekolcie, kwintesencja kobiecości:)

Polecam!

 

#współpraca barterowa