Biżuteria Zahario – niepowtarzalny styl w biżuterii

Biżuteria Zahario to biżuteria wykonana z metali szlachetnych i metali nieszlachetnych które często łączone są ze skórzanymi elementami. Ta technika jest w stanie najlepiej wyrazić stan przemijania a jednocześnie trwania w świecie tak naprawdę nic nie znaczącej materii. Każdy z wyrobów Zahario jest wykonywany ręcznie dzięki czemu ma unikalny charakter. Ich niecodzienna tematyka połączona z dbałością o najmniejsze szczegóły pozwoliła na wypracowanie własnego niepowtarzalnego stylu. Efekty pasji właściciela marki Zahario docenili już klienci z wielu zakątków całego świata.
https://zahario.com/pl/
Zapraszam do przeglądy wybranych kolczyków Zahario – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.
ZAHARIO Kolczyki Kwiatki Srebro

https://zahario.com/pl/kolczyki/541-kolczyki-kwiatki-srebro.html

Wyjątkowe kolczyki w kształcie kwiatków, mocowane na sztyfcie ze srebra. Wszystkie detale są starannie robione pod lupą.

Kolczyki kwiatki to chyba mój ulubiony motyw w biżuterii. Kolczyki projekty Zahario przypominają mi malutkie wiosenne stokrotki i są niesamowicie wdzięczne. Projektant cudownie oddał kształt kwiatków, na uchu prezentują się zjawiskowo. Zwracają uwagę. Wykonane z wielką dbałością, są jak małe dzieła sztuki. Uwielbiam je nosić na co dzień, dodają kobiecości i uroku, są lekkie, subtelne. Polecam!

Kolczyki Jaskółki Srebro

https://zahario.com/pl/kolczyki/175-kolczyki-jaskolki-srebro.html

Jaskółki – srebrne kolczyki na wkręty. Delikatne, dziewczęce kolczyki z jaskółką w locie – dobra wróżba i symbol pomyślności. Autorski projekt i wykonanie Zahario, szczegóły cyzelowane pod lupą. Malutkie, lekkie i pełne wdzięku ozdoby z przesłaniem wywodzącym się z dawnych wierzeń. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale już dwie to całkiem pewna jej oznaka.

Kolczyki typu jaskółki są fenomenalne. Długie na blisko 2 cm i jednocześnie wąskie fantastycznie układają się na płatku ucha. Są niezwykle efektowne, ale nadal delikatne, świetne, wygodne do noszenia na co dzień. Sam kształt jaskółki prezentuje się niezwykle. Po prostu sam wdzięk. Polecam!