Los Vinos & Cafe – Wyjątkowość oliw i octów winnych – prawdziwe skarby na rynku

O-Med: Wyjątkowość oliw i octów winnych – prawdziwe skarby na rynku

O-Med to marka, która w pełni oddaje istotę doskonałych oliw z oliwek i octów winnych, stanowiąc prawdziwe skarby na rynku. Ich produkty wyróżniają się nie tylko niezrównanym smakiem, lecz także niepowtarzalną jakością i innowacyjnym podejściem do produkcji. O-med zdobył uznanie zarówno wśród smakoszy, jak i w branży kulinarnej, czyniąc swoją markę synonimem doskonałości.

Szeroki wybór produktów znajdziemy w sklepie LosVinos:

https://www.losvinosandcafe.pl/

Czym wyróżniają się oliwy i octy O-Med?

Przede wszystkim, O-Med korzysta z oliwek trzech prestiżowych odmian: Arbequina, Picual i Hojiblanca. Oliwki pochodzą ze wczesnych zbiorów, czyli z połowy października lub początku listopada.

Oliwy extra virgin z oliwek wczesnych zbiorów wyróżniają się charakterystycznym, jasnozielonym kolorem, wynikającym z wysokiej zawartości chlorofilu. Ich zapach i smak są intensywne, niosą ze sobą nuty świeżych zieleni oraz owoców. Oliwy te są bardziej wyraziste i mają bardziej soczysty, owocowy smak w porównaniu do oliw z dojrzałych oliwek, które cechuje bardziej subtelny, dojrzały profil smakowy. Warto zaznaczyć, że różnica ta nie wpływa na jakość tych oliw. Oliwy z oliwek wczesnych zbiorów często mają wyraźniejszy charakter, bywają bardziej pikantne i gorzkie w smaku. Dla przykładu właśnie taka jest oliwa Picual O-Med, która w tym roku zdobyła kolejne wyróżnienie na targach Iber Oleum 2023 w kategorii „mejor AOVE intenso” czyli „najlepsza intensywna oliwa extra  virgin”. Oliwa Arbequina O-med jest dla odmiany bardziej łagodna niż Picual i z mniejszą goryczką i pikantnością.

https://www.losvinosandcafe.pl/kategoria/oliwy

Wybór oliwek do stworzenia oliw O-Med odbywa się z najwyższą starannością, co zapewnia niepowtarzalne połączenie smaków i aromatów. Każda kropla oliwy extra virgin O-Med to prawdziwe dzieło sztuki, które łączy intensywność i doskonałą harmonię smakową.

Innowacyjne techniki produkcji to kolejny ważny element, który wyróżnia O-Med na tle konkurencji. Zacznijmy od tego, że czas od zbioru oliwek do ich miażdżenia w młynie nie przekracza 3 godzin! Do produkcji zastosowano najnowocześniejsze technologie, w tym zimne wyciskanie przy niskiej kontrolowanej temperaturze, O-Med gwarantuje zachowanie naturalnych właściwości oliwy. Pełna kontrola całego procesu produkcji – od zbioru oliwek aż po butelkowanie – stanowi fundament gwarancji najwyższej jakości dla konsumentów.

O-Med nie boi się eksperymentować i kreować nowych smaków, które zachwycają podniebienia i serca miłośników kulinarnych przygód. Ich oliwa z yuzu, oliwa wędzona dymem z pestek oliwek czy oliwa z białą i czarną truflą są prawdziwymi arcydziełami. Oliwa z yuzu łączy w sobie świeżość cytrusów z delikatnymi i egzotycznymi nutami. Oliwa wędzona dymem z pestek oliwek nadaje potrawom wyjątkowy, pikantny smak, natomiast oliwa z białą i czarną truflą dodaje im elegancji i wyrafinowania.

Octy winne marki O-Med również nie pozostają w tyle. Wyprodukowane z win, które pochodzą ze znakomitych szczepów, takich jak Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Moscatel, Macabeo, Xarello, Parellada, Cherry czy Pedro Ximénez, to prawdziwa symfonia smaków. Połączenie bogactwa wina z delikatnością octu nadaje octom winnym O-Med wyjątkowe cechy, które doskonale podkreślają smaki potraw.

https://www.losvinosandcafe.pl/pl/c/Octy/33

Spożywanie oliw z oliwek i octów winnych O-Med dostarcza niezapomnianych doznań smakowych, a także przynosi liczne korzyści zdrowotne. Oliwa extra virgin jest bogata w polifenole, które działają jako potężne przeciwutleniacze, chroniące organizm przed stresem oksydacyjnym. Oliwa z oliwek może wspierać zdrowie serca, regulować poziom cukru we krwi oraz korzystnie wpływać na kondycję skóry i układ odpornościowy.

Octy winne O-Med, które powstają z win, są źródłem naturalnych przeciwutleniaczy, takich jak resweratrol, który ma korzystny wpływ na serce i układ krążenia. Dodatkowo, octy winne mogą pomóc w regulacji trawienia i przyswajaniu składników odżywczych.

Delikatesy i restauracje mają doskonałą okazję, by dołączyć do grona zadowolonych klientów O-Med, korzystając z oferty hurtowej Los Vinos & Cafe. Właściciele tych miejsc mogą wzbogacić swoje menu o unikalne i wyrafinowane smaki O-Med, co przyciągnie nowych klientów i wzmocni ich pozycję na rynku.

O-Med to nie tylko marka oliw i octów winnych, to prawdziwa uczta dla podniebienia, która stwarza możliwość odkrywania nowych smaków i kulinarnych przygód. Przełam rutynę kulinarnej podróży i sięgnij po oliwy i octy O-Med, które dostarczą niezapomnianych doznań smakowych. To marka, której warto zaufać, ponieważ reprezentuje najwyższy poziom jakości i innowacji na rynku.

 

#współpraca barterowa