Soraya Sun Care – skuteczna i komfortowa ochrona przeciwsłoneczna skóry

Soraya to dla mnie skuteczne kosmetyki w rozsądnych cenach. To najlepsze roślinne i wegańskie formuły. To kosmetyki przyjazne w stosowaniu, komfortowe, delikatne ale jednocześnie przynoszące duże efekty.

Ochrona skóry przed słońcem to bardzo ważny element codziennej pielęgnacji. Doskonałą barierę ochronną przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym stanowią kosmetyki przeciwsłoneczne marki Soraya.

Nowa linia przeciwsłoneczna z serii Sun Care to fotostabilne filtry, które zapewniają skuteczną ochronę przeciw promieniowaniu UVA i UVB. To jednocześnie kosmetyki bardzo komfortowe, do użycia nie tylko na plażę, na wakacje, ale podczas codziennego życia w mieście.

Sun Care Ochronny Krem do twarzy SPF 50
https://soraya.pl/produkty/pielegnacja-sloneczna/sun-care-ochronny-krem-do-twarzy-spf-50/

Ochronny krem do twarzy SPF 50 to formuła oparta o skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB. Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz jego skutkami.

Nawilżający ekstrakt z niebieskiej agawy – chroni naskórek przed przesuszeniem.

Trehaloza – nawilża i wygładza skórę.

Inulina – pomaga utrzymać zdrową równowagę mikroflory skóry.

Bardzo dbam o ochronę przeciwsłoneczną skóry, natomiast wymagam tez od filtru kosmetycznego, aby oprócz wysokiego blokera SPF 50 był komfortowy w użyciu. I pod tym względem filtr Soraya jest niezrównany. Przede wszystkim ten produkt zupełnie nie rozbiela skóry, zachowuje się w tym względzie jak podstawowy krem nawilżający. Pięknie wchłania się w skórę, nie pozostaje żadna tłusta, wyczuwalna warstwa. Sprawdza się dobrze pod makijażem, nie tworzą się smugi, jak na wielu blokerach SPF 50, które miałam okazję testować. Lubię w tym kosmetyku także to, że bardzo ładnie nawilża skórę, więc jest to świetny krem przeciwzmarszczkowy.  Uwielbiam design opakowania tego produktu. Taki letni, słoneczny. Jak najbardziej polecam!

Sun Care Ochronny Balsam do opalania SPF 50

https://soraya.pl/produkty/pielegnacja-sloneczna/sun-care-ochronny-balsam-do-opalania-spf-50/

Balsam do opalania SPF 50 to formuła oparta o wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB. Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz jego skutkami.

Balsam jest idealny do codziennego komfortowego użycia, czyli nie tylko na plażę. Przede wszystkim dobrze się wchłania, nie bieli, świetne do ochrony dekoltu, nie brudzi odzieży. Opakowanie 125 ml płaskie, poręczne jest funkcjonalne w użyciu, także do zabrania do torebki na co dzień – balsamu można używać np. do dekoltu, czy dłoni po wyjściu z pracy. Balsam nawilża skórę, która jest jędrna, miękka, wygląda na wypielęgnowaną. Posiada piękny zapach.

Sun Care Ochronny Balsam do opalania SPF 30

https://soraya.pl/produkty/pielegnacja-sloneczna/sun-care-ochronny-balsam-do-opalania-spf-30/

Balsam do opalania SPF 30 to formuła oparta o wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB. Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz jego skutkami.

To już nieco niższa wersja ochrony skóry, stąd używam na co dzień latem w mieście do ochrony ramion, dłoni, dekoltu. Spisuje się doskonale, zabezpiecza przed promieniowaniem, nawilża i wygładza skórę. Piękne i zgrabne opakowanie ułatwia korzystanie z produktu.

After Sun Łagodzący Balsam po opalaniu S.O.S.

https://soraya.pl/produkty/pielegnacja-sloneczna/after-sun-lagodzacy-balsam-po-opalaniu-s-o-s/

Łagodzący balsam po opalaniu polecany jest szczególnie osobom ze skórą podrażnioną, wysuszoną i spieczoną słońcem. Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia oraz uczucie dyskomfortu.

Staram się zabezpieczać skórę wysokimi filtrami, ale jak wiadomo żaden wysoki filtr nie ochroni skóry w 100%. Stąd warto mieć ten kosmetyk pod ręką, aby po dłuższym przebywaniu na słońcu, np. na spacerze potraktować skórę czymś łagodzącym. Ten balsam pięknie koi skórę, nawilża i fantastycznie nawilża. Niezastąpiony przyjaciel dla skóry na lato.

Sun Boost Nawilżający przyspieszacz opalania

https://soraya.pl/produkty/pielegnacja-sloneczna/sun-boost-nawilzajacy-przyspieszacz-opalania/

Nawilżający przyspieszacz opalania skraca czas potrzebny na uzyskanie ładnej, naturalnej opalenizny. Dzięki jego pielęgnacyjnej formule skóra jest nawilżona, aksamitnie gładka i promienna, a dodatkowo efekt opalenizny jest trwalszy.

Balsamu używałam głównie na nogi, czyli tam, gdzie szczególnie zależy mi na zdobyciu pięknej opalenizny. Faktycznie zauważyłam, że skóra nóg szybciej się opaliła, od razu była brązowa. Kolor opalenizny jest też bardziej ciepły, złocisty. To świetny produkt do opalania skóry bez jej wysuszenia, bo kosmetyk jednocześnie łagodzi.

Polecam!