BIJOUX – biżuteria, która wyraża piękno bursztynu

Bursztyn – kamień od dawna uznawany za leczniczy. Wtajemniczeni twierdzili, że w bursztynie zaklęte są niezwykłe moce, które odpędzają od jego właściciela wszelkie złe energie a nawet choroby.

Ten niezwykły twór natury od dawna chętnie był wykorzystywany w biżuterii.  Powszechnie wierzy się, że wisiory, bransolety, korale i inna biżuteria oczyszczają atmosferę, wprowadzają miły nastrój, a także posiadają moc godzenia zwaśnionych osób. Ostatnio bursztyn coraz częściej wraca do łask w wyrobach biżuteryjnych, takich jak np. biżuterii BIJOUX, która to marka specjalizuje się w tworzeniu pięknych bursztynowych dzieł sztuki. Myślę, że lato to taka pora roku, która kojarzy nam się z morzem i pięknym bałtyckim bursztynem. Poniżej piękne propozycje biżuterii BIJOUX (zdjęcia pochodzą od producenta).

https://bijoux.com.pl/
Kolczyki Srebrne z Bursztynem Bałtyckim Kwiatki

https://bijoux.com.pl/pl/p/Kolczyki-Srebrne-z-Bursztynem-Baltyckim-Kwiatki/94

Kolczyki, gdzie bursztyn jest zatopiony w pięknym kwiatku niczym w stokrotce urzekły mnie swoją dziewczęcością. To idealny prezent dla każdej kobiety, który wywołuje radość, bo która kobieta nie lubi dostawać kwiatów…Kolczyki są przepięknie wykonane, bursztyn robi wrażenie, a srebro jest połyskujące i trwałe. Moim zdaniem te kolczyki to idealna propozycja na lato.

Kolczyki Srebrne z Bursztynem Bałtyckim Szpilki

 

https://bijoux.com.pl/pl/p/Kolczyki-Srebrne-z-Bursztynem-Baltyckim-Szpilki-/80

Kolczyki szpilki, malutkie i niepozorne ale potrafiące robić efekt wow. Ślicznie prezentują się na uchu, szczególnie do związanych włosów, nadają szlachetnego wyglądu. Skromne, a eleganckie, idealne na co dzień.

Kolczyki Srebrne z Bursztynem Bałtyckim

https://bijoux.com.pl/pl/p/Kolczyki-Srebrne-z-Bursztynem-Baltyckim/82

Kolczyki łezki są moimi ulubionymi, ponieważ podanie bursztynu w takiej właśnie “sopelkowej” formie jest niezwykle klasyczne, ponadczasowe. Kolczyki cudownie prezentują się na uchu. Bardzo lekkie, delikatne, z powodzeniem noszę je w sposób komfortowy na co dzień. Bursztyn pięknie połyskuje, ma tu taką swoją fantastyczną barwę, która nadaje szyku. Biżuteria Bijoux ponadto jest fantastycznie solidnie wykonana!

 

Poniżej inne modele biżuterii dostępne w ofercie Bijoux.

Kolczyki Srebrne z Bursztynem Bałtyckim

https://bijoux.com.pl/pl/p/Kolczyki-Srebrne-z-Bursztynem-Baltyckim/257

 

Kolczyki Srebrne z Bursztynem Bałtyckim Czarne Koty

https://bijoux.com.pl/pl/p/Kolczyki-Srebrne-z-Bursztynem-Baltyckim-Czarne-Koty/228

 

Naszyjnik Srebrny z Bursztynem Bałtyckim Kwiat

https://bijoux.com.pl/pl/p/Naszyjnik-Srebrny-z-Bursztynem-Baltyckim-Kwiat/194

 

Wisiorek Srebrny z Bursztynem Bałtyckim Drzewo

https://bijoux.com.pl/pl/p/Wisiorek-Srebrny-z-Bursztynem-Baltyckim-Drzewo/171

 

#współpraca barterowa