HELFI SUPPLEMENTS – Strong & Long hair

Nutrikosmetyki pozwalają mi idealnie dbać o moje włosy. Uważam, że nie tylko pielęgnacja jest kluczowa ale także dobre odżywienie skóry głowy, dzięki wartościowym składnikom. Suplement Strong & Long Hair marki Helfi to bardzo skuteczny sposób na zadbanie o swoją skórę, a także włosy i paznokcie.

Poniższe zdjęcie i opis techniczny pochodzą ze strony sklepu.

https://helfi.com.pl/

 

Strong & Long hair

https://helfi.com.pl/produkt/strong-long-hair-witaminy-na-1-miesiac/

Tabletki Strong & Long Hair to zaawansowany suplement diety, który zawiera specjalnie opracowaną formułę. Produkt jest bogaty w  witaminy, minerały oraz aminokwasy siarkowe, które są budulcem włosów i paznokci, a także przeciwdziała nadmiernemu wypadaniu włosów.

Obecnie istnieje wiele czynników negatywnie wpływających na kondycję naszych włosów i skóry np. stres, nieodpowiednia dieta czy niedobór witamin.

Nasze kapsułki pozwolą dostarczyć Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które wspomagają wzrost włosów, wzmacniają cebulki oraz wyeliminują wypadanie włosów.

Pomagają również chronić włosy przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, m.in. czesanie, ekspozycja na słońce czy farbowanie.

Bogata formuła odżywcza pozwala na otrzymanie mocnych, lśniących i długich włosów.

Suplement diety Strong & Long Hair został stworzony z myślą o osobach, które chcą cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami.

Moja opinia:

Zacznę od tego, że cenię sobie suplementy diety, które działają wielopłaszczyznowo na wygląd moich włosów. Nie należę zdecydowanie do tych osób, które są systematyczne w przyjmowaniu dziennie garści tabletek. Stąd tak zaciekawił mnie suplement Helfi, gdzie wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie. Regularne stosowanie przyniosło u mnie efekty przede wszystkim w poprawie stanu włosów. Stały się błyszczące, miękkie, mniej wypadają. A przede wszystkim mają mniejszą podatność na łamliwość, więc mogę je zapuścić w ładnym i zdrowym stanie. Wydaje mi się, że paznokcie stały się mniej łamliwe, są twardsze. Nawet skóra także wygląda na bardziej nawilżoną, gładszą. Myślę, że warto włączyć ten suplement do diety, celem regeneracji naszych włosów. Polecam!

# współpraca reklamowa