LUMENE Natural Glow róż w kremie 4 Berry Blush

Róże w kremie w ostatnich czasach stały się bardzo popularne. Ich niewątpliwą zaletą jest wtapianie się w cerę i zapewnienie bardzo naturalnego efektu w przeciwieństwie do tradycyjnych różów w kremie.

Na rynku obecnie znajdziemy całkiem szeroki wybór kosmetyków w kremie typu róż do policzków. Dzięki uprzejmości sklepu JP kosmetyki miałam możliwość przetestowania produktu Lumene – zapraszam do recenzji (zdjęcie poglądowe i opis techniczny pochodzą ze strony sklepu).

https://www.jpkosmetyki.pl/
LUMENE Natural Glow róż w kremie 4 Berry Blush 20g

https://www.jpkosmetyki.pl/pl/p/LUMENE-Natural-Glow-roz-w-kremie-4-Berry-Blush-20g/3276

Lekka żelowo-kremowa konsystencja różu Lumene bezproblemowo rozprowadza się na skórze, pozostawiając na niej świeże i pełne blasku wykończenie. Wegańska formuła została wzbogacona o nawilżającą arktyczną wodę źródlaną, wygładzający organiczny sok z brzozy nordyckiej oraz rozświetlającą arktyczną malinę moroszkę, które nawilżają, rozświetlają i wygładzają skórę. Natomiast pigmenty, które posiada Lumene Natural Glow, odbijają światło dodając skórze blasku.

Moja opinia:

Róż otrzymujemy w bardzo ładnej, estetycznej tubce, poręcznej na wyjazdy. Odcień 04 jest średnim naturalnym różanym odcieniem, który powinien pasować każdej karnacji. Niezwykła jest leciutka żelowa konsystencja tego różu, która lekko opalizuje. Róż polecam więc osobom, które lubią lekko połyskujące kosmetyki na policzkach. Jest to natomiast produkt o delikatnej pigmentacji – kiedy nakładałam palcami był właściwie niewidoczny. Nałożony beauty blenderem lub pędzlem dopiero staje się widoczny na twarzy. Podoba mi się delikatne rozświetlenie, które zapewnia oraz świeży dziewczęcy odcień. Unikam przypudrowania go aby zachować ten subtelny blask, róż w ciągu dnia znika z twarzy. Natomiast poręczna tubka sprawia, że mogę go dołożyć w ciągu dnia na twarz.

Polecam!

 

#współpraca barterowa