Perspirex – skuteczne antyperspiranty

Perspirex to antyperspiranty o wysokiej skuteczności działania,
stworzone przez ekspertów.

Produkty gwarantują:

  • 100% ochrony przed poceniem i przykrym zapachem
  • Uczucie komfortu i świeżości
  • Wygodny roll-on
  • Wyjątkowa formuła: chlorek glinu w alkoholowej lub wodnej bazie
  • Długotrwały efekt
  • System ochrony przed podrażnieniami skóry
  • Do stosowania przez cały rok

https://perspirex.com.pl/

W ofercie marki znajdziemy 3 antyperspiranty przeznaczone do różnych potrzeb (poniższe zdjęcia i opisy techniczne pochodzą ze strony producenta).

Perspirex Comfort – dla osób mających delikatną i wrażliwą skórę oraz umiarkowane problemy z potliwością. Zapewniają szczególny komfort używania. By formuła preparatu była bezpieczna dla skóry oraz aby zminimalizować ryzyko podrażnień i dyskomfortu, w składzie nie znajdziesz alkoholu.

 

Perspirex Original – stosuj, gdy masz skórę normalną i średnie lub wysokie problemy z potliwością. Warianty Comfort oraz Original zawierają system ochrony i pielęgnacji skóry Active (Apx), którego innowacyjna formuła redukuje podrażnienia, które mogą pojawić się podczas stosowania extra efektywnych antyperspirantów.

 

Perspirex Strong – gdy oczekujesz niezawodności nawet w ekstremalnych warunkach ze względu na stałą i uporczywą potliwość. To formuła o najwyższej skuteczności. Dlatego wystarczy, że zaaplikujesz produkt raz na 5 dni.

 

Moja opinia:

Miałam możliwość testowania wszystkich trzech dezodorantów i zdecydowanie na potrzeby codzienne w przypadku małej potliwości wersja Comfort jest cudowna. Mała kuleczka jest bardzo komfortowa w użyciu, nie podrażnia nawet po depilacji. Używam co drugi dzień i czuję komfort, skóra jest nawilżona, ochrona całkowita zapewniona.

Wersja Original jest moim zdaniem polecana szczególnie na lato, doskonała na całodzienne wycieczki, kiedy potrzebujemy 100% pewności. Nadal bardzo komfortowa w użyciu, aczkolwiek po depilacji powoduje u mnie lekkie szczypanie.

Wersja Strong jest bardzo silna, przekracza zdecydowanie moje codzienne potrzeby. Czuję tu już silne działanie pod pachami. Zdecydowanie wolę też użyć lżejszej wersji co drugi dzień, niż silnej co 5 dni. Myślę, że tę wersję mogę polecić osobom uprawiających sport, czy mężczyznom, osobom, które zmagają się z uporczywym poceniem.


Polecam!

 

#współpraca barterowa