Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy Purederm

Oczyszczanie twarzy w sposób prawidłowy, czyli skuteczny, ale bez naruszenia bariery lipidowej naskórka to pierwszy ważny krok w dbaniu o piękną, zdrową skórę. Bez dokładnego codziennego oczyszczenia skóry nie pozbędziemy się martwego naskórka, który będzie zatykał pory, a w efekcie skóra będzie wyglądała na nieświeżą, szorstką, mogą pojawić się zaczerwienienia i wypryski. Nie wspominając o tym, że skóra będzie szybciej się starzeć.

Oprócz doboru właściwych produktów z pomocą przychodzą szczoteczki soniczne, które mają sprawić, że oczyszczanie skóry będzie jeszcze skuteczniejsze, W ofercie sklepu Skincare znajdziemy szczoteczkę Soniczną Purederm

https://skincare.pl/
Szczoteczka soniczna do twarzy PUREDERM GREEN

https://skincare.pl/szczoteczka-soniczna-do-twarzy-purederm-green-1-s/3-53-569

Zdjęcie szczoteczki i opis techniczny pochodzą ze strony sklepu.

Soniczna szczoteczka przyczynia się do usunięcia zrogowaciałego naskórka, wszelkiego zanieczyszczenia i pozostałości po makijażu. Dzięki temu, martwy naskórek jest delikatnie złuszczany, a skóra jest bardziej ukrwiona, przez co wchłanialność kolejnych produktów pielęgnacyjnych jest ułatwiona, a samo ich działanie wzmocnione. Dlatego soniczna szczoteczka do mycia twarzy PUREDERM idealnie przygotowuje skórę do następnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Zalety oczyszczającej szczoteczki sonicznej PUREDERM:

  • hipoalergiczna
  • wykonana z nieporowatego silikonu, który zapewnia wysoką higieniczność
  • skuteczna, ponad 8000 sonicznych drgań na minutę
  • w soczystych kolorach
  • podróżna w poręcznym etui

Moja opinia:

Szczoteczka przede wszystkim zachwyca swoim uroczym, niewielkim rozmiarem. Jest naprawdę mała, pasuje idealnie do zagłębienia dłoni, więc sprawdza się nie tylko w użytku domowym, ale także na wyjazdach.

Ze wszględu na lekko złuszczający charakter takich szczoteczek używałam jej co 2-3 dzień, zwłaszcza przed nakładaniem maseczek. Pięknie wygładza naskórek, skóra jest rozjaśniona, pory dobrze oczyszczone. Zdecydowanie poprawia działanie mojego ulubionego serum z witaminą C, które zawsze nakładam po oczyszczaniu twarzy. Jest to oczywiście skuteczniejszy sposób niż mycie samymi dłońmi, a poza tym szczoteczka masuje skórę, rozluźnia i relaksuje.

Polecam!

Szczoteczka jest dostępna w zielonym oraz innych uroczych kolorach w
drogerii Hebe i na SkinCare.pl w sklepie online importera i oficjalnego
dystrybutora koreańskich kosmetyków PUREDERM”

https://www.hebe.pl/purederm-silikonowa-szczoteczka-soniczna-do-oczyszczania-i-masazu-twarzy-1-szt.-000000000000365649.html?gclid=EAIaIQobChMIqP-r4JbKgAMVFuN3Ch2RLAPqEAQYASABEgL3ePD_BwE&gclsrc=aw.ds

#współpraca barterowa