Wałek do masażu Twarzy Lyapko

“Lyapko” to uznana od wielu lat marka wałków, pasów i mat rehabilitacyjnych. Produkty te cechuje najwyższa jakość i skuteczność we wspomaganiu terapii wielu schorzeń.
W ofercie marki Aplimedica znajdziemy wybór m.in masażerów do twarzy o szerokim zastosowaniu zastosowaniu kosmetologicznym.

Poniższe zdjęcie i opis pochodzą ze strony sklepu.

https://lyapko.pl/

Wałek do masażu Twarzy Lyapko

https://lyapko.pl/produkt/walek-do-masazu-twarzy-lyapko/

Opis ze strony producenta:

“Wałkiem masującym Lyapko można oddziaływać na dowolne części ciała. Z pewnością najwygodniej jest go stosować do masażu twarzy w celu złagodzenia skurczu czy bólu. Nadaje się do masażu owłosionej części głowy, miękkich stawów kończyn, masażu nadgarstka lub stopy. Ważnym aspektem jest to, że jego elastyczne boczne gumowe tuleje zapewniają miękki i delikatny masaż.

Dzięki swoim rozmiarom wałek do akupresury twarzy Lyapko pozwala bardzo dokładnie pracować na miejscach wokół odcinków uszkodzonych (np.: urazów, zrostów pooperacyjnych, złamań), wokół rozszerzonych żył (żylaków), poza miejscami zaognionymi. Godnym uwagi jest fakt, że nadaje się on idealnie do masażu stawów.

Podczas masażu wałkiem następuje odruchowe działanie igieł na powierzchnię skóry, powodując zmianę ukrwienia okolicy skóry, temperatury i wrażliwości. Miejscowa reakcja jest źródłem długotrwałego impulsu do ośrodków nerwowych. Odbite reakcje organizmu, które występują po tym, wpływają na stan receptorów obwodowych i tkanek w dotkniętym obszarze. Tym samym masaż wałkiem do twarzy przyspiesza procesy metaboliczne i poprawia mikrokrążenie krwi.

Masaż rollerem do twarzy pomaga kształtować piękny owal twarzy. Godnym uwagi jest fakt, że zabieg przy pomocy wałka Lyapko podnosi drugi podbródek i wywołuje efekt liftingu. Wałek do masażu twarzy Lyapko sprawdza się doskonale w walce ze zmarszczkami mimicznymi, poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Wymasowana wałkiem skóra twarzy z pewnością staje się lepiej ukrwiona oraz dotleniona. Masaż wałkiem powinien być wykonywany przez ok. 10-15 minut na każdą masowaną część ciała”

Moja opinia:

Po wałek Lyapko sięgnęłam z myślą o zastosowaniu kosmetycznym tylko na twarzy. Moim ulubionym jego zastosowaniem było masowanie około 4-5 minut przed nałożeniem wieczornej pielęgnacji. Uważam, że produkt świetnie ułatwia wnikanie aktywnych składników w skórę. Odkąd zaczęłam używać tego wałka moje serum z witaminą C przyniosło fenomenalne rezultaty. Rollery, jakby rozluźnia naskórek, zwiększa przepływ krwi, regularnie stosowany poprawia elastyczność. Roller jest solidnie wykonany, wygodny w użyciu. Niestety minusem jest to, że sam masaż nim nie należy do chwili relaksu 🙂 Czuć ukłucia, szczególnie u mnie na czole jest to dość bolesne. Jednak z czasem, wzrasta odporność, trzeba też odpowiednio wyczuć nacisk, szybkość i długość masażu. Na razie poprzestaję na 5 minutach i od razu potem nakładam kosmetyki pielęgnujące.

 

Polecam!

#współpraca barterowa