Lavise.pl – sklep z masażerami kamiennymi do twarzy

Rollery opanowały internet i nie tylko, chyba każda kobieta je zna, wiele miało okazję już poznać niebywałe efekty ich stosowania. Nic dziwnego bo taki masaż wspaniale ujędrnia, uelastycznia, likwiduję opuchliznę twarzy. Kamienne masażery  doskonale poprawiają przepływ krwi i limfy, co z kolei skutkuje redukcją obrzęków i zmniejszeniem stanów zapalnych. Są uwielbiane także za to, że poprawia wchłanialność produktów kosmetycznych. A ponad to wszystko to bardzo przyjemne urządzenie do relaksu, odprężenia, likwidacji stresu. Dziś chciałabym przedstawić moje najnowsze odkrycie – grzybek do masaży twarzy Crystallove dostępny w sklepie Lavise. Zapraszam!
https://lavise.pl/
W ofercie sklepu Lavise znajdziemy szeroki wybór świetnych masażerów do twarzy – poniżej wybrane (zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu).
Roller do masażu twarzy Glow z jadeitem

https://lavise.pl/rollery-masazery-i-gua-sha/roller-do-masazu-twarzy-glow-z-jadeitem

Płytka do masażu twarzy gua sha ze stali nierdzewnej

https://lavise.pl/rollery-masazery-i-gua-sha/plytka-do-masazu-twarzy-gua-sha-ze-stali-nierdzewnej

 

Masażer liftingujący do twarzy 3D z bursztynem mlecznym

https://lavise.pl/rollery-masazery-i-gua-sha/masazer-liftingujacy-do-twarzy-3d-z-bursztynem-mlecznym

 

 

Grzybek do masażu twarzy z jadeitu

 

https://lavise.pl/rollery-masazery-i-gua-sha/grzybek-do-masazu-twarzy-z-jadeitu

Wykonany z naturalnego jadeitu, zaprojektowany z myślą o pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu oraz twarzy. Masaż grzybkiem z jadeitu niesie za sobą wiele korzyści: naturalny chłód wydzielany przez kamień zamyka pory, zmniejsza się opuchlizna i cienie pod oczami, zwiększa się cyrkulacja krwi. Dodatkowo masaż rozluźnia spięte mięśnie twarzy, pobudza i odmładza, zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek. Pomocny podczas rozprowadzania kremu. Idealny dla każdego typu cery.

Jadeit, z którego został wykonany masażer jest w 100% naturalny, bez jakichkolwiek barwników i syntetycznych dodatków.

Wymiar: 4cm x 4cm

Moja opinia:

Przede wszystkim zwróciłam uwagę na to, jak pięknie jest wykonany grzybek. Kamień szlifowany jest na bardzo gładko i nie ma dyskomfortu podczas stosowania grzybka, że gdzieś podrażnimy skórę.

Grzybka używałam za każdym razem gdy nakładałam serum, czy krem. Zatem przed aplikacją 1 minuta masażu częścią większą i po aplikacji kosmetyku około 3 minut masażu sprawiało, że skóra robiła się rozgrzana, lekko zaczerwieniona.  Cudownie przyjmowała składniki kosmetyczne. Widziałam ogromną różnicę w stosunku do czasów, gdy nie używałam wogóle masażera.

Ponadto, oczywiście moje domowe SPA nie może odbyć się bez użycia grzybka razem z ulubionym olejkiem. Wystarczy taki masaż 3 razy w tygodniu przez około 10 minut, aby zauważyć doskonałe rezultaty. Już po samym masażu bespośrednio widzę, jak skóra jest odprężona. Tak jakby “puścił” stres na twarzy.

Regularne stosowanie grzybka sprawia, że cera jest wyraźnie jędrniejsza, gładsza, bardziej miękka.

Ten grzybek to mój przyjaciel pielęgnacyjny – POLECAM!

 

#współpraca barterowa