suNew – wyjątkowe poduszki ortopedyczne, które poprawią jakość życia

suNew to marka wyjątkowych poduszek ortopedycznych, które poprawią jakość życia. Zostały opracowane przez specjalistę od kontroli motorycznej i stabilizacji narządów ruchu, który ma za sobą kilkadziesiąt lat doświadczenia jako masażysta i fizjoterapeuta.

Korzystanie z poduszek przynosi wiele zdrowotnych korzyści: od rozwiązania problemów z chrapaniem, pozbycie się bóli migrenowych, aż po przyniesienie ulgi w bólach reumatoidalnych.

Poduszki Sunew są ręcznie szyte w Polsce z najlepszej jakości materiałów. Wszystkie produkty mają naturalne wypełnienie  łuska gryki), a większość z nich wykonana z naturalnych tkanin (bawełna 100%).

https://pillowsunew.com/

 

Poniżej poduszka lędźwiowa Elka – opis techniczny i zdjęcie pochodzi ze strony sklepu.

Lędźwiowa poduszka na oparcie fotela Elka

https://pillowsunew.com/ledzwiowa-poduszka-na-oparcie-fotela-elka/14

“.Poduszka ortopedyczna lędźwiowa suNew przeznaczona na oparcie foteli samochodowych, domowych i biurowych. Wypełnia pogłębioną lordozę, dając oparcie i rozluźnienie mięśni oraz powięzi trójkąta lędźwiowo – pośladkowego. Blokuje zbytnie wygięcie i rozciągnięcie tego odcinka, co skutkuje optymalizacją napięcia mięśni lędźwiowych.

Ergonomiczna poduszka lędźwiowa to wsparcie dla lędźwi które redukuje ból pleców a także zapewnia optymalne ułożenie kręgosłupa.

Poduszka łagodzi bóle związane z dyskopatią i rwą kulszową. Działa również profilaktycznie na dystrofię kręgosłupa części lędźwiowej.

Sprawdza się podczas długich podróży samochodem.

Może być także stosowana w pozycji leżącej na plecach gdzie daje rozluźnienie i relaks mięśni lędźwiowych. Poduszka fizjoterapeutyczna lędźwiowa suNew poprzez swój kształt i wypełnienie naturalną łuską orkiszową zapewnia mikromasaż pleców podczas siedzenia.

Jest pomocna w rehabilitacji kręgosłupa.

Skład poduszki: zewnętrzny materiał to welur (czarno – szary), wypełnienie – łuska gryki”.

Poduszka jest skonstruowana z myślą o kierowcach i pasażerach samochodów i współpracuje z poduszką Fish na pośladki uda co poprawia pracę układu krwionośnego, limfatycznego, nerwowego kończyn dolnych. Większość osób układa ja na fotele i krzesła, siedziska z oparciem.

 

Moja opinia:

Poduszki używałam głownie do krzesła biurowego aby dodatkowo wesprzeć lędźwia. Tutaj poduszka idealnie zapełniła wolną przestrzeń między oparciem krzesła, a dolnym odcinkiem kręgosłupa. Ulga w dolegliwościach związanych z bólem pleców była widoczna właściwie już po pierwszym dniu pracy. Podczas spacerów plecy mniej bolały, także przy schylaniu się. Poduszka jest odpowiednio miękka, więc dobrze podtrzymuje plecy, ale także zapewnia najwyższy komfort.

Idealnie sprawdza się u mnie także do zastosowania na fotel wypoczynkowy, czy nawet na wakacyjny leżak. Lędźwia są odciążone, czuć wyraźnie, że wręcz odpoczywają.

Poduszka jest estetycznie wykonana z ładnego aksamitnego materiału, więc także ładnie prezentuje się na fotelu.

Polecam!

 

#współpraca barterowa