Suplementy Nutropharma – dla doskonałej jakości życia i równowagi ciała

Nutropharma to polska firma , która od ponad 30 lat tworzy najwyższej jakości suplementy diety i żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. To suplementy, które mają być źródłem szczęścia i dobrego samopoczucia.

W preparatach używane są  tylko sprawdzone składniki, regularnie weryfikowane składy i nieustannie dostosowane preparaty do indywidualnych potrzeb. Marka tworzy dedykowane receptury, które pomagają rozwiązywać kluczowe problemy i korzystnie wpływają na zdrowie, wygląd oraz samopoczucie Polaków – od ponad trzech dekad!

https://nutropharma.pl/

Zapraszam do przeglądu podstawowych dwóch suplementów, wspomagających leczenie dolegliwości z którymi każdy z nas spotyka się w pewnych okresach życia. Zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

 

VITAPIL 60 KAPS.

https://nutropharma.pl/wlosy-skora-paznokcie/328-vitapil-60-kaps-5907513003182.html

Vitapil® jest bogatym źródłem składników odżywczych pomagających zachować zdrowe włosy (biotyna i cynk)  skórę (jod i niacyna) i  paznokcie (cynk).

Miedź zawarta w preparacie pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowej pigmentacji włosów. Wyselekcjonowane składniki sprzyjają właściwej syntezie białek włosa i paznokci (cynk) oraz biorą udział w procesie podziału cebulki włosa, komórek skóry i paznokci (cynk, witamina B12, foliany). Kompleks AMIN Q3® to połączenie aminokwasów siarkowych: L-cysteiny i L-metioniny, z których zbudowana jest łodyga włosa oraz L-lizyny odpowiedzialnej za kształt i objętość włosów.5 L-cysteina odpowiada za twardość paznokci, a przedłużona suplementacja żelazem zmniejsza ich kruchość.3 Biotyna zwiększa twardość i grubość paznokci.4 Miedź, cynk, mangan pomagają chronić komórki włosów, skóry i paznokci przed szkodliwymi wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym, który powstaje podczas m.in. częstych zabiegów pielęgnacyjnych włosów (suszenie, farbowanie) i paznokci (stosowanie zmywaczy z acetonem). Ponadto w kapsułce znajduje się resweratrol – naturalny składnik znany z właściwości antyoksydacyjnych.6 Bambus jest naturalnym źródłem krzemionki, dlatego jest uznanym składnikiem skutecznych preparatów na włosy, a wg badań wykazuje pozytywny efekt na skórę i łamliwe, kruche paznokcie.

Vitapil to już uznane od lat suplementy na wzmocnienie włosów. Regularne stosowanie przyniosło u mnie efekty przede wszystkim w poprawie stanu włosów. Stały się błyszczące, miękkie, mniej wypadają. A przede wszystkim mają mniejszą podatność na łamliwość, więc mogę je zapuścić w ładnym i zdrowym stanie.  Myślę, że warto włączyć ten suplement do diety, celem regeneracji naszych włosów. Szczególnie polecam suplement na zakończenie lata, aby odżywić włosy zmęczone promieniowaniem słoneczny. O ile z reguły pamiętamy o nakładaniu wysokich filtrów na twarz, to stosowanie kosmetyków z filtrami nadal jest mało popularne. Polecam!

 

TWÓJ DOBRY WZROK

https://nutropharma.pl/narzad-wzroku/372-twoj-dobry-wzrok-5904161800170.html

Borówka czernica zawiera przeciwutleniacze chroniące przed działaniem wolnych rodników. wspiera klarowność widzenia, funkcje siatkówki, przepływ krwi w oku.

Ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej zawiera luteinę i zeaksantynę, karotenoidy, które w organizmie człowieka występują w plamce żółtej oka.

Skład jest doskonały, bo pozwala szczególnie zadbać o oczy narażone na długą pracę przy komputerze. Szczególnie doceniam borówkę czernicę w składzie, która pozwala na prawidłowy przepływ krwi. A więc są to oczy zaczerwienione, zmęczone, z odczuciem suchości. Regularne przyjmowanie suplementu wg zalecenia producenta sprawiło, że mniej więcej po miesiącu zaczęłam odczuwać poprawę komfortu widzenia. Oczy mniej się męczą, są mniej przekrwione i nie występuje nieprzyjemne uczucie piasku pod powiekami. Doceniam naturalny skład suplementu, więc mogę wprowadzić go na stałe do swojej diety zapewniając kompleksową i solidną dbałość i mój wzrok od wewnątrz.

Polecam!

#współpraca barterowa