Suplementy Skoczylas – w trosce o nasze oczy

Warto dbać o oczy, aby na dłużej zachować dobry wzrok – szczególnie jeśli na co dzień jest on mocno eksploatowany. Długotrwała praca przy komputerze, czy pasja czytania książek mogą osłabiać zdolność do prawidłowego widzenia, podobnie jak zaawansowany wiek, diety eliminacyjne, choroby (cukrzyca) czy niektóre nawyki (np. palenie papierosów). Oczy może zaś wspomóc prawidłowa dieta. Niekiedy trudno zadbać o właściwą podaż odpowiednich ilości witamin, minerałów i innych substancji korzystnych dla wzroku, dlatego można wspomagać się suplementacją. Jednym z wartościowszyh produktów na poprawę stanu wzroku dostępnych na naszym rynku jest suplement marki Skoczylas: NA OCZY

Poniższe zdjęcie poglądowe i opis techniczny pochodzą ze strony sklepu.
NA OCZY – SUPLEMENT WSPOMAGAJĄCY WZROK SKOCZYLAS


 

https://skoczylassuplementy.pl/naturalne-suplementy-diety/na-oczy-suplement-wspomagajacy-oczy-skoczylas

Aksamitka wzniesiona przyczynia się do poprawy ostrości wzroku.

Borówka czarna zawiera antyoksydacyjne antocyjanozydy które pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania siatkówki. Antocyjanozydy z borówki czarnej mogą pomóc w stabilizacji zdrowego poziomu kolagenu w oku.

Ginkgo biloba wspomaga krążenie obwodowe, co jest szczególnie przydatne dla oczu i uszu. Przyczynia się do dobrego słuchu i wzroku.

ZALETY:
– starannie wyselekcjonowane źródło surowca,
– nie posiada substancji konserwujących,
– nie posiada przeciwzbrylaczy,
– nie posiada sztucznych barwników (przezroczysta kapsułka),
– czarna buteleczka chroni zawartość przed niepożądanym działaniem promieni UV,
– kapsułka pochodzenia roślinnego.

SKŁADNIKI:
ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta L.), ekstrakt z owoców borówki czarnej (Vaccinium myrtillus L.), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), kapsułka (substancja glazurująca-hydroksypropylometyloceluloza), ekstrakt z wysuszonych liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba L.).

 

Moja opinia:

Już samo estetyczne opakowanie w stylistyce roślinnej zachęca do sięgania po ten właśnie suplement. Skład jest doskonały, bo pozwala szczególnie zadbać o oczy narażone na długą pracę przy komputerze. A więc są to oczy zaczerwienione, zmęczone, z odczuciem suchości. Regularne przyjmowanie suplementu 2 kapsułki dziennie wg zalecenia producenta sprawiło, że mniej więcej po miesiącu zaczęłam odczuwać poprawę komfortu widzenia. Oczy mniej się męczą, są mniej przekrwione i nie występuje nieprzyjemne uczucie piasku pod powiekami. Doceniam naturalny skład suplementu, więc mogę wprowadzić go na stałe do swojej diety zapewniając kompleksową i solidną dbałość i mój wzrok od wewnątrz.

 

Polecam!

#współpraca barterowa