IDC Polonia – wafle Góralki, biszkopty Andante, czyli ulubione słodycze

Wafle Góralki, czy biszkopty Andante to znane i cenione słodkości od pokoleń. Nie każdy wie, że produkowane są przez słowacką firmę I.D.C Polonia S.A. Dzisiaj spojrzenie z bliska na tego uznanego producenta i jego fantastyczne wyroby.

https://idcpolonia.pl/o-nas#profil-firmy

“Produkty oferowane przez I.D.C. Polonia S.A. zdobyły uznanie wśród dużej liczby polskich konsumentów. Flagowymi produktami firmy są pyszne wafelki Góralki, cukierki ziołowe Verbena, żelki, lizaki oraz batony dedykowane najmłodszym konsumentom. Szeroki asortyment produktów I.D.C. POLONIA S.A. obejmuje również wyśmienite ciasteczka w familijnych opakowaniach – wafelki i biszkopty. Ofertę przedsiębiorstwa doskonale uzupełniają sezonowe wyroby czekoladowe w wersji Wielkanocnej oraz Bożonarodzeniowej. Produkty I.D.C. POLONIA spełniają normy i wymagania Unii Europejskiej. Są wytwarzane tylko i wyłącznie z najlepszych surowców w oparciu o tradycyjne receptury, stosowane z powodzeniem od ponad pięćdziesięciu lat”.

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów – zdjęcia i opisy techniczne pochodzą ze strony producenta.

 

https://idcpolonia.pl/produkty?c=goralki

Góralki TOP mleczne

“Góralki Top Mleczne to połączenie chrupiących kakaowych wafelków i kremowego mlecznego nadzienia oblanych pyszną polewą… tylko od góry!”

Góralki TOP z czekolada

“Góralki Top z czekoladą to wafelki o kremowym nadzieniu z czekoladą! Wafelki oblane pyszną polewą od góry”

 

Góralki Nagie smak wanilii

“Dwa kruche wafelki przekładane kremem o smaku wanilii”

Góralki Oryginał orzechowe

“Kruchy wafelek obwodowo oblewany z kremowym nadzieniem o smaku orzechowym”

Lusette czekoladowe

“Kakaowy wafelek w połączeniu z puszystym kremem o smaku kakaowym, jednostronnie oblewany polewą kakaową.”

Lusette mleczne

“Kakaowy wafelek w połączeniu z puszystym mlecznym kremem, jednostronnie oblewany polewą kakaową.”

Banan w czekoladzie

“Pianka o smaku bananowym w czekoladzie.”

Andante biszkopty

“Andante okrągłe biszkopty 130g. Skład bez wspomagania barwnikami, spulchniaczami czy emulgatorami. Prościej i bardziej po domowemu się nie da: tylko mąka, jajka i cukier!”

Andante Lady Fingers 220g

 

“Podłużne biszkopty z prostym składem – mąka, jajka, cukier i sól. “

Andante Mleczne 130 g

“Delikatne wafle z nadzieniem mlecznym”

 

Verbena rokitnik

“Nadziewane cukierki ziołowe z Rokitnikiem i witaminami C+D”

Verbena Melisa

“Nadziewane cukierki ziołowe z Melisą i witamina C.”

 

Verbena Głóg

“Nadziewane cukierki ziołowe z głogiem i witaminą C.”

Verbena Imbir

“Nadziewane cukierki ziołowe z imbirem i witaminą C.’

Verbena Dzika róża

“Łagodny smak natury, ziołowe cukierki z witaminą C o smaku dzikiej róży.”

 

Produkty I.D.C. Polonia zachwycają mnie swoim smakiem od lat. Gdybym miała wskazać swojego faworyta to byłby to wafel Lusette w czekoladowej wersji, dla mnie jest to top of the top, jeśli chodzi o wafelek. Niesamowicie kruchy, delikatny, a krem aksamitny o niebywałym smaku prawdziwej czekolady.

Wszystkie wafle Goralki są niesamowicie aromatyczne, nie są zbyt słodkie, więc uwielbiam sięgać po nie nie tylko do popołudniowej kawy, ale także w ciągu dnia, w pracy, w drodze aby dodać sobie siły i energii. Mleczne to najbardziej oryginalna wersja tych wafli i moja ulubiona, to tradycyjny smak przekładanych wafli, przypominają mi wafle z dzieciństwa.

Biszkopty Andante zawsze muszę mieć pod ręką. Bardzo dobry skład, są dobre dla dzieci. To smak prawdziwego, tradycyjnego biszkopta, świetne w diecie, oczywiście w umiarkowanej ilości bo zawierają cukier. Dla urozmaicenia przekładam je czasem konfiturą. Moje ulubione to Lady Fingers, są niebywale mięciutkie w środku.

I wreszcie niezastąpione cukierki Verbena– jeśli sięgam po jakieś cukierki typu twarde karmelki to najczęściej właśnie po Verbena. Mają dobre składy, a ziołowe smaki są bardzo naturalne, ale jednocześnie delikatne w smaku.

Polecam!

 

#współpraca barterowa