Looks by Luks – gumki do włosów szyte w duchu less waste

Looks by Luks to gumki do włosów, które są szyte w duchu less waste.

Bawełniane frotki wykonane są z resztek materiału który zostaje z produkcji turbanów i opasek. Od samego początku marce zależy na naszej planecie  i chce możliwie jak najbardziej zmniejszyć udział w zaśmiecaniu naszego wspólnego domu.

Frotki Looks by Luks uszyte są z najwyższej jakości bawełny organicznej, uprawianej bez użycia pestycydów, produkowanej w warunkach sprawiedliwych społecznie, i nieszkodliwych dla środowiska. Bawełna ta posiada certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard).

W składzie tych gumek znajdziemy 93% bawełny organicznej, oraz 7% elastan

Używana bawełna organiczna jest najwyższej jakości, uprawianej bez użycia pestycydów, produkowanej w warunkach sprawiedliwych społecznie, i nieszkodliwych dla środowiska.

Poniżej wybrane modele gumek – zdjęcia i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

Frotka Midi IRIS

https://looks-by-luks.pl/products/frotka-midi-iris

“Frotka ozdobiona jest autorskim wzorem IRIS, projektu Anny Rudak, który rozgrzewa blaskiem życiodajnych promieni. Print inspirowany emanującym w stronę Ziemi ciepłem przypomina nam o jego dobroczynnym działaniu dla natury – i dla nas samych”.

Frotka Midi Manifest Your Vision

https://looks-by-luks.pl/products/frotka-midi-manifest-your-vision

“Frotka ozdobiona jest autorskim wzorem Manifest Your Vision, projektu Anny Rudak. To siła kobiecej energii płynącej ze Wszechświata. Ze wzoru emanuje potęga afirmacji i wdzięczność za zrealizowane cele.”

Frotka Midi Embrace The Mystery Dark

https://looks-by-luks.pl/products/frotka-midi-embrace-the-mystery-dark

“Frotka ozdobiona jest autorskim wzorem Embrace The Mystery, stworzonym przez Mary Zaleską. Print przedstawia jasne i ciemne strony osobowości wyrażone wzajemnym przenikaniem się  Słońca z Księżycem. Pokazuje, jak ważne jest zrozumienie dwoistości ludzkiej natury i akceptacja własnych słabości. Przyjmując tę prawdę otwieramy się na miłość – do siebie samego, ludzi i świata”.

Frotka Midi Organic Mauve Pink

https://looks-by-luks.pl/products/frotka-midi-organic-mauve-pink

Frotka Midi Organic Cedar Creek

https://looks-by-luks.pl/products/frotka-midi-organic-cedar-creek

Frotka Maxi Organic Navy

https://looks-by-luks.pl/products/frotka-maxi-organic-navy

Frotka Maxi Organic Burgundy

https://looks-by-luks.pl/products/frotka-maxi-organic-burgundy

Moja opinia:

Gumki z bawełny Looks by Luks zachwycają przede wszystkim swoją miękkością i delikatnością dla włosów. Są tak samo przyjazne dla włosów, jak jedwab, za to o wiele bardziej wytrzymałe podczas długotrwałego noszenia, kontaktu z wodą, także nie ulegają zagnieceniu.

Mój ulubiony rozmiar to midi, świetny do kucyka, na co dzień, ale także rozmiar maxi idealnie wpisuje się w wykonanie np. ozdobnego koka.

Gumki są delikatnie marszczone, świetnie układają się na włosach. Mają bardzo ciekawe wzornictwo od prostych jednokolorowych żywych lub zgaszonych odcieni po występujące w ciekawych wzorach.

To gumki praktyczne, ładne, bardzo wytrzymałe i dobre dla delikatnych włosów.

Polecam!

 

#współpraca barterowa