Suplementy Skoczylas KOLAGEN PREMIUM Z ŁOSOSIA NA STAWY, WŁOSY, SKÓRĘ

KOLAGEN PREMIUM Z ŁOSOSIA NA STAWY, WŁOSY, SKÓRĘ 184G W PROSZKU SKOCZYLAS

https://skoczylassuplementy.pl/naturalne-suplementy-diety/kolagen-z-lososia-na-stawy-kosci-wlosy-premium-skoczylas

Suplement nie zawiera przeciwzbrylaczy w związku z czym zawarta w nim witamina C może powodować drobne, pomarańczowe zbrylanie proszku. Nie stanowi to wady produktu ani nie zmniejsza jego wartości odżywczej.

Kolagen to najbardziej powszechne białko strukturalne w organizmie. Stanowi około 1/3 wszystkich endogennych białek. Występuje m.in. w skórze, mięśniach, zębach.
Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, skóry i naczyń krwionośnych.

SKŁADNIKI:

Kolagen (hydrolizowany) rybi z łososia, glukozamina (siarczan D-glukozaminy), chondroityna (siarczan chondroityny), ekstrakt z kwitu hibiskusa (Hibiscus sabdariffa), kwas hialuronowy, witamina C (kwas L-askorbinowy).

Moja opinia:

Cenie sobie kolagen, jako ten składnik kosmetyków, który daje zauważalne efekty poprawy jędrności i elastyczności skóry. Z zainteresowaniem i dużymi oczekiwaniami zatem podeszłam do kolagenu zamkniętego w suplemencie diety od marki SKOCZYLAS.

Lubię dobre suplementy, które stosuję doraźnie od czasu do czasu, kiedy widzę, że stan skóry ulega gwałtownemu pogorszeniu np. pod wpływem stresu, na który nie zawsze mamy wpływ. Dodatkowo w oferowanym suplemencie zainteresowało mnie to, że ma wpływać na poprawę stanu stawów.

Dobry kolagen przyjmowany od wewnątrz potrafi zdziałać wiele dobrego dlaskóry. Kolagen jest bardzo ważnym elementem naszej tkanki łącznej, jest głównym składnikiem ścięgien. Jest on odpowiedzialny za sprężystość, jędrność i nawilżenie naszej skóry.

Nutrikosmetyk otrzymujemy w bardzo praktycznym estetycznym opakowaniu.  Jedno opakowanie starczy na 30 dni – przy zalecanej przez producenta dziennej dawce dwóch miarek. Tak, jak zawsze zdecydowałam się na 3 miesięczną suplementację.

Już po kilku tygodniach suplementacji zauważyłam pozytywne zmiany na skórze przede wszystkim twarzy. Taki pierwszy pozytywny efekt to dobrze nawilżona skóra. Nie miałam więc kłopotów ze ściągniętą, wiotczejącą skórą albo powstawaniem takich lekkich złuszczeń, szczególnie na czole i wokół nosa. Była miękka, delikatna, jędrna. Dostrzegłam także pozytywny wpływ suplementu na włosy – są bardziej sprężyste, elastyczne, mniej łamliwe.

Cudowne jest w tym suplemencie to, że ma też dobry, naturalny skład. Bez substancji konserwujących, bez sztucznych barwników , bez przeciwzbrylaczy, a przede wszystkim prosto od producenta. Warto wprowadzać kolagen do swojej diety.

POLECAM! 

#współpraca barterowa